اینجا برره است (1)

به نام خدا

    وقتی به حوادث و جریانات شهر می نگرم اسمی برازنده تر از " برره" نمی یابم. شهری که خیلی از خصائص برره را دارد حتی درمانش نیز برره ای است:

   اگر  پزشک بالابرره ای باشد حتی اگر بیمار بسیجی مخلصش با تشخیص آپاندیس از دنیا برود مشکلی پیش نمی آید ، اگر بیمارش با مشکل شکم حاد جراحی هم مراجعه کند شب بر بالینش حاضر نمی شود و فردا پیکر نیمه جانش را به شهر همجوار می فرستند تا محل مرگش برره نباشد. اگر بیمار با پارگی رگ و خونریزی فعال مراجعه کند بر بالینش حاضر نمی شود تا بیمار با رضایت شخصی خود را برهاند و به بیمارستان دیگر برساند. حتی برای اعزام بیمار نیز مشکل دارند چون پزشکان آنجا معتقدند ابتدا پزشکی که حق الزحمه آنکالی دریافت می کند باید بر بالین بیمار حاضر شود و بیمار را معاینه کند و در صورت عدم توانایی درمان به آنجا اعزام کند . صدای سونوگرافیست هم درآمده چون معتقد است ابتدا باید متخصص بیمار را ویزیت کند بعد درخواست سونوگرافی نماید ولی چه می شود کرد بالابرره ای است و کسی کاری به کارش ندارد.

     ولی اگر پزشک پایین برره ای باشد حتی اگر بیمار به علت سکته قلبی از دنیا برود انگ قمه زنی به بیمار می زنند تا پزشک را زیر سوال ببرند.

/ 6 نظر / 29 بازدید
آوای کهن

اجرای موسیقی اصیل ایرانی در آران و بیدگل اجرای گروه موسیقی سنتی "آوای کهن" به سرپرستی "احمدرضا جعفری فرد" و آواز "جعفر عربیان" همزمان با نیمه شعبان جمعه 23خرداد ساعت 21 کانون شهید عربیان.

همشهری

دکترجان از برره گذشته ایم وشده ایم شرره ای. البته این راهی که می رویم به ترکستان است!!!

ا.جندقیان

سلام آقای دکتر بالاخره شما از این دست اتفاقات در مراکز درمانی زیاد دیده ای و حر صها خورده ای .

ن واقلم

سلام این مشکلات محدود به شهر ما نمیشود بلکه در کل کشور دیده می شود،مانند شهید ناهی از منکر که به چندین بیمارستان مراجعه کرد ولی هیچ یک از پزشکان حاضر به درمان او نشدند، وبرخورد خاصی هم با اون پزشکان نشد. تازمانی که پزشک سالاری در بیمارستانها حاکم باشد همین وضع خواهد بود.واینکه متٱسفانه مسؤلین بیمارستانها هم قدرت برخورد باپزشکان را ندارند،حتی حاضر نیستند به آنها تذکر بدهند ... .

مطلع

سلام آیا خبر دارید شهردار و اعضای شورای شهر در اقدامی تخریبانه و مرموزانه به شهرداری شهرک حمله کردند و کلیه پرونده های ان را دزدیدند تا خدایی نکرده پرونده های زمینخواری خود شهردار و برخی از اعضای شورای اول و دوم برای مردم روشن نشود.پس از مشخص شدن موضوع و انتقال تعداد زیادی از پرونده ها.تعداد زیادی از مردم فهیم آران و بیدگل و صنعتگران در محل حاضر شده و جلو انتقال دیگر پرونده ها و سیستم های کامپیوتری را گرفتند