اندر احوالات شهرداری ناحیه

به نام خدا

      این روزها شهرداری بازی جدیدی را شروع کرده و با مهره بیدگلی در زمین بیدگل بازی می کند که اگر آگاهانه برخورد نشود نتایج زیانباری در پی خواهد داشت.

      از یک طرف نیروی دلسوز و باسابقه ای را در میان دو جبهه قرار داده که از هر دو طرف آسیب پذیر می شود و از طرف دیگر شهرداری ناحیه را که با پیگیری های فراوان ، خون دل خوردن ها ، زندان و ..... به دست آمده است را تضعیف می نماید.متاسفانه به جای آرام کردن فضا و حل مسئله ، سعی در پاک کردن صورت مسئله دارند  ولی این نکته را باید بدانند که شهرداری ناحیه ، باد آورده نیست که باد هم ببرد. اگر بیدگلی ها از فرماندار بیدگلی نومید شوند ، از شهرداری ناحیه دست نخواهند کشید و این از خطوط قرمز مردم است و این اقدامات باعث می شود که وقتی اهالی منطقه ، وضعیت شهرداری ناحیه را ناپایدار ببینند به فکر شهرداری جداگانه باشند.

/ 3 نظر / 28 بازدید
يادش به خير .وقتي مجروح شدي بازير شلواري اومدي خونه

سلام اقاي دكتر .شما نگران اي موضوع نباشيد ما خودمان درست مي كنيم.يه ماشين بيت المال را اتش مي زنيم و اگه لازم باشه يه چوب هم تو سر امثال ماشا الله مهرابادي مي زنيم.در ضمن شما خوبه بري مواظب ويزيت مطبت باشي .مواظب باش جبهه را ارزان نفروشي.

مهدي خجسته

سلام اقاي. دكتر.اولا سعي كن جواب اينگونه افراد را ندي . اينها مغرضند.ثانيا اين جواب از شما بعيد است كه براي گرفتن حق مظلوم ماشين بيت المال را اتش بزنيم وبعد پول ان را بدهيم. ما قانوني عمل مي كنيم.خدا هم با ماست.مگه يادت رفته چندين سال بود شهر مجاور مان حق ما را نمي داد به چه روز ي افتاد.

حسن

سلام کامنتی برایتان گذاشتم و نکته ای که ذهنم را مشغول کرده بود با شما در میان گذاشتم. شما پستی را تحت عنوان "کامنت حسن" به آن اختصاص دادید ولی من هنوز پاسخی برای سوالم نگرفته ام. ممنون می شوم اگر جواب دهید. ارادتمند شما