تداوم ظلم

به نام خدا

     پیش از این مطلبی در مورد جاده قدیم ، محل تامین هزینه ها ( از ناحیه 2) و مصرف درآمدها در شهرداری مرکزی نوشتم و برای صحبت با اعضای شورا به محل شورا هم رفتم . آنها معتقد بودند که چون جاده قدیم خارج از حریم شهر است باید تحت نظر شهرداری مرکزی باشد و هزینه هایش نیز از شهرداری مرکزی پرداخت شود. حتی سخنگوی شورا قول داد هزینه هایی که قبلا از محل اعتبارات ناحیه 2 پرداخت شده است بازگردانده شود ( که بعدا به کل منکر شد )     

       چندی قبل در یکی از گروه های واتساپ وقتی با سخنگوی شورای شهر در مورد مسائل شهر و مشکلات موجود در ناحیه 2 بحث بود مشکل را کمبود درآمد شهرداری ناحیه 2 عنوان نمود. از تعداد کم قراردادهای مصوب ناحیه گله شد که قرار شد بررسی کند و جواب دهد که هنوز جوابی نرسیده است.  قراردادهای ناحیه 2 را شامل جاده قدیم و بلوار دکتر اسلامی بیدگلی ذکر نمود که وقتی با اعتراض بنده و یکی دیگر از اعضای گروه مواجه شد اصلاح کرد و خدمات ناحیه 2 در زمان شورای چهارم را آسفالت و جدول گذاری معابر ذکر نمود که معلوم نشد کدام معبر آسفالت شده است .

      مدتی است که برای پیگیری جدول گذاری معبری  به شهرداری ناحیه 2 می روم و هر دفعه قولی داده می شود . امروز متوجه شدم که کارهای جاده قدیم را انجام می دهند . پرسیدم : مگر با شهرداری مرکزی نیست؟!!!! وقتی درآمدش مال مرکزی و ناحیه 1 است چرا هزینه اش را ما باید بپردازیم؟ سخنگوی شورا هم مرتب در بوق و کرنا کند که " اتمام بلوار دکتر اسلامی بیدگلی در زمان شورای چهارم"

در پاسخ گفت: اگر انجام ندهیم شهرداری مرکزی هم انجام نمی دهد و زیرسازی از بین می رود. باید تا آسفالت ادامه دهیم تا زحمات به هدر نرود.

و اما اعضای شورای شهر!

       ان لم یکن لکم دین و انتم لاتخافون الله و الیوم الاخر فکونوا احراراً فی دنیاکم

بترسید از روزی که نه مال به درد خواهد خورد و نه فرزندان ، همه از همدیگر فرار خواهند کرد . بترسید از ظلم کردن به کسی که جز خدا کسی را ندارد.

/ 0 نظر / 123 بازدید