پزشک خانواده

باسمه تعالی<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

پزشک ستیزی

از وقتی که این طرح پزشک خانواده شروع شده انواع و اقسام پزشک آزاری از سوی کارمندان با نیش و کنایه و .... هم شروع شده .یکی میگه وام نمیدید؟ یکی میگه برا ی این پول آدم میکشند!! یکی میگه : خوب پول پارو می کنید!

 ماهانه 40000 تومان کرایه پاویون از ما می گیرند در حالی که شبها از سرما می لرزیم .غذایی را که از خانه می آوریم باید سرد بخوریم و اجاق برای گرم کردن غذا نداریم . ظرفشو باید ببریم خونه بشوییم . تلویزیون را برداشته اند .آب گرم نداریم.  برای تلفن صفر بند گذاشته اند ، گوشی تلفن خراب گذاشته اند و ....

امروز ظهر که از خانه بهداشت به درمانگاه اومدم دیدم همان پاویون سردخانه را هم مسئول درمانگاه به دندانپزشک طرحی جدیدالورود داده و میگه شما باید به اتاق پرستار بروید . خونم به جوش اومد. وقتی مطلب را با اون به میون گذاشتم گوشش بدهکار نبود . من هم با دلخوری اونجا را ترک کردم و مستقیم به سمت اداره رفتم ( فاصله حدود 40 کیلومتر است). در بین راه با همکارام تماس گرفتم و اونا را هم مطلع کردم ، اونا هم از من حمایت کردند.

دم درب اداره بودم که گوشی زنگ زد ، مسئول درمانگاه بود ، گفت پاویون را به شما برمی گردانیم . من هم دیگر به مدیر شبکه نگفتم . هر چند او اصلا" اونجا نبود.

در مورد برنامه کاری و روزهای رفتن به خانه های بهداشت هر کسی یه چیزی میگه . معاون بهداشتی دانشگاه یه نظر داره ، اداره بیمه خدمات درمانی به عنوان کارفرما یه نظر داره ! مدیر شبکه یه چیزی میگه . مسئول گسترش شبکه یه چیزی میگه. مسئول درمانگاه یه دستوری میده . دهیار آبادی یه تقاضایی داره . ما موندیم چیکار کنیم.!!!!!!!!!

امروز به دفتر کاروان زیارتی ثامن تماس گرفتم و انشالله عید غدیر در مشهد باشیم.( نفری 53000 تومان ، رفت و برگشت با قطار )

خدا آخر و عاقبت ما رو ختم به خیر کنه!

 

 

/ 1 نظر / 9 بازدید
پدر(نم نم)

بعدش به من می‌گی که نگران آينده نباشم و بدبين نباشم!...اون زنيکه ديوانه دکتر اميرپور متخصص روماتولوژی و رئيس بخش داخلی امام حسين هست!