تودیع

به نام خدا

          امروز برایم روز خیلی خوبی بود و پس از خبر توافق گروه 1+5 ، موفقیت های ورزشی والیبال و فوتبال ساحلی ، خبر معرفی جایگزینم در شبکه بسیار خوشحال کننده بود. از تمامی کسانی که در این مدت کمک کردند تشکر می کنم و همچنین از کسانی که در مراسم با هدایای خود مرا شرمنده کردند ( بخصوص واحد مبارزه با بیماری ها ) تشکر ویژه می نمایم.

             

/ 10 نظر / 31 بازدید
عقیقی بیدگلی

سلام چی میگی برای خودت.حالمون را گرفتی.چه بی سرو صدا.برای چی؟

عموزاده

سلام برایتان آرزوی سلامتی وموفقیت دارم

ا.جندقیان

سلام چه کسی بهتر ازشما ؟ من در جریان نیستم ولی دلایل را از زبان شما خواهم شنید

بلالی

جناب دکتر واقعا !!!! چه بی سر و صدا !!!!!؟؟؟؟؟ چند وقتیه که با شبکه بهداشت و درمان آشناتر شدیم زیاد از زحمات و تلاش های شما شنیده بود مسئولیت ، محدودیت خواست خودش و اجرکم عنداله های زیادی به دنبال داره آزادیتون مبارک باشه اجرکم عنداله

هزار نکته

واقعاً به شما خسته نباشید میگم . اگر شما در این پست نبودید شاید خیلی از اقدامات انجام نمی شد . کار اجرایی در منطقه ما با دردسر های خاص خودش همراهه . خدا قوت

ن والقلم

سلام.. جایگزین بعضی وقتها خوشایند نیست ولی امیدوارم برای شما وپست جدیدتونن خوشایند ومبارک باشد..امیدوارم من هم تلاشهام نتیجه بده وبتونم یه جایگزین برای خودم پیدا کنم.

محسن معتمدی

سلام هرجا که هستید و در هرسمت و پستی که مشغول هستید موفق باشید خدا قوت

سجادی

رییس دانشگاه آزاد آران وبیدگل از تشکیل وایجاد ستاد توسعه وتصویب رشته های دانشگاهی دراین دانشگاه با حضور صاحب نظران واساتید خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس دکتر مصطفی امیدی بیدگلی با اشاره به لزوم ایجاد رشته های نو ومیان رشته ای دردانشگاهها افزود: درطرح جامع این مرکز دانشگاهی رشته های پیراپزشکی دیده شده که با تلاشهای صورت گرفته موافقت اولیه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اخذ گردیده است.