همراه بیمار

ضوابط استاندارد ارائه خدمات برای همراه بیمار

ماده 1- الزامات اختصاصی برای بیمار:

  1. بسته حاوی وسایل همراه بیمار ( دمپایی ، روسری ، لباس نخی، لیوان ،‌بشقاب، قاشق و چنگال یک بار مصرف)
  2. کاناپه یا صندلی تخت شو متناسب با ابعاد اتاق به تعداد تخت
  3. میز کوچک برای مبل راحتی ( در هر اتاق یک عدد)
  4. ارائه 3 نوبت غذا همزمان با بیمار ( صبحانه ،‌ناهار و شام )
  5. کارت تردد
  6. بالشت ، پتو و ملحفه ( یک عدد )

ماده 2- الزامات  اختصاصی که باید در بخش مهیا باشد:

  1. اتاق استراحت ویژه مادران ( صرفاً در بخش نوزادان )
  2. آب سرد کن
  3. نمازخانه
  4. تلفن عمومی در بخش

تذکر 1- حضور همراه بیمار صرفاً به لحاظ مسائل روحی و روانی بوده و همراه بیمار هیچ نقشی در فرایند درمان و ارائه خدمت به بیمار ندارد. تهیه داروها- گرفتن جواب آزمایش و کلیه امور پاراکلینیکی بیمار – ارسال نمونه و گرفتن جواب – استحمام بیمار – لگن گیری  - تعویض لباس بیمار  و ست تخت بیمار – نقل و انتقال بیماران توسط پرسنل بخش صورت می پذیرد و همراه بیمار مسئولیتی در  این خصوص ندارد.

تذکر2- در بخش های بزرگسالان حضور همراه صرفاً به اختیار بیمار و یا نظر تخصصی پزشک معالج می باشد.

تذکر3- در بخش های کودکان حضور  همراه بیمار با نظر تخصصی پزشک معالج می باشد.

تذکر 4- دریافت کل تعرفه مصوب، منوط به ارائه کل خدمات می باشد و در صورت عدم فراهم کردن تمامی امکانات لازم ، مراکز درمانی ملزم به دریافت درصدی از کل تعرفه خواهند بود.

/ 5 نظر / 129 بازدید
سایت ساز

با سلام، آیا می خواهید دارای سایت مستقل و حرفه ای شوید؟ آیا می خواهید زحماتی که برای وبلاگ خود می کشید از بین نرود و به نفع صاحبان سایت های ایجاد وبلاگ نشود و برای خودتان بماند؟ آیا می خواهید از دنیای مبتدی وبلاگ خارج شده و به دنیای حرفه ای سایت واردشوید و با گسترش سایتتان از آن کسب درآمد کنید؟ آیا می خواهید بدون داشتن دانش برنامه نویسی و دانش راه اندازی هاست وارد دنیای حرفه ای سایت شود؟ آیا می خواهید با کمترین هزینه ممکن دارای یک هاست یک دامنه رایگان و قالب حرفه ای و مدرن سایت شوید؟ آیا قیمت های سرسام آور سایت های ایجاد هاست از ورود شما به دنیای حرفه ای سایت جلوگیری کرده است؟ آیا می خواهید فقط با قیمت 7000 تومان همه امکانات بالا را یک جا دریافت نمایید؟ آیا میدانید که این امکانات نیاز به تمدید ماهانه یا سالانه ندارند و شما فقط با یک بار خرید ، سایت را برای همیشه از آن خود می کنید؟ آیا میدانید تمام کار های راه اندازی سایت ازجمله راه اندازی هاست و نصب مدیریت محتوای جوملا و قالب های آن توسط شرکت سایت ساز انجام می گیرد و شما فقط سایت خود را طراحی ومدیریت می کنید؟ برای دریافت سایت و کسب اطلاعات بیشتر، به ما مراج

ن والقلم

سلام..اجرای کامل این دستورالعملها غیر ممکن ودر بعضی قسمتها محال است .کسی که این قوانین را وضع کرده حتمآ حتمآ شاغل در قسمت بالینی نیست،واز خیلی از مسایل بی اطلاع می باشد.

باران

خواهرزاده من سریال پرستاران را میدید عاشق پرستارس شد الان نمی دونه چه جوری از پرستاری فرار کنه!!

ایجاد فروشگاه کارت شارژ

با عرض سلام و وقت بخیر همکار گرامی؛ شما به عنوان یکی از دارندگان 500وبلاگ برتر مد نظر شرکت ما مبنی بر ایجاد فروشگاه کارت شارژ انتخاب شده اید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های فروش کارت شارژ در اینترنت می باشد که با دعوت از وبلاگ نویسان کوشا و با پشتکار و در اختیار گذاشتن یک فروشگاه کارت شارژ مستقل به مدیران وبلاگ ها این امکان را فراهم می آورد که با فروش هر کارت شارژ در سود فروش آن ها سهیم باشند.قابل ذکر است که تمامی کارت شارژ های موجود در این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و شما با فروش هر کارت شارژ در فروشگاه خود می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده یک فروشگاه تست هر چه زودتر به سایت ما مراجعه فرمایید. با آرزوی موفقیت و شاد کامی از خداوند منان برای شما.