انتخابات مجلس (2)

به نام خدا

نتایج انتخابات در حوزه کاشان ، آران و بیدگل اعلام شد : تیمسار عباسعلی منصوری

       برای ساکنین کاشان زیاد خوشایند نبود: کاندید شهری با 60000 نفر جمعیت از کاندیدهای شهری با 260000 نفر جمعیت پیش افتاده بود. شهروندانی که ما را در خوشبینانه ترین حالت ، شهروند درجه 2 حساب می کردند و از مدت ها قبل افرادی در فرمانداری ویژه کاشان مواظب بودند که کسی از آران و بیدگل در کاشان موقعیتی نداشته باشد. حضور مردم آران و بیدگل 94% اعلام شد که به نظر صحیح می آید.

       راز موفقیت ما در اتحاد بود. در انتخابات قبل که مربوط به شورای شهر آران و بیدگل بود مردم بیدگل یکپارچه به تعداد کاندیدهای محدود رای دادند و در عین ناباوری مردم آران ، کاندیدهای بیدگل رای اوردند. در این انتخابات همین کار تکرار شد ولی با این تفاوت که مردم آران و بیدگل متحد شدند و در پراکندگی آرای کاشان ، کاندید آنها پیروز انتخابات شد . امید است در مرحله بعد مردم کاشان و آران و بیدگل متحد شوند و موفقیت بعدی را مثل استان شدن کاشان یا امثال این را برای منطقه رقم بزنند.

   

/ 1 نظر / 6 بازدید
کانون آگهی و تبلیغات آریا

کانون آگهی و تبلیغات آریا با همکاری هیئت امنا شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی برگزار می کند : «همایش انتخاب و تجلیل از کارگران برتر شهرستان آران و بیدگل» اردیبهشت ماه 1391 اطلاعات بیشتر و نحوه شرکت در همایش: www.ariakohan.com/main/fa/page,91013 2759391 ( کانون آگهی و تبلیغات آریا )