توسعه اورژانس امام

به نام خدا

سرانجام تلاش ها برای توسعه و نوسازی اورژانس امام خمینی به هدف نهایی نزدیک می شود. در جلسه روز گذشته هیأت امنای دانشگاه ،‌موضوع تملک عرصه های مجاور مرکز به تصویب رسیده است و حالا مشکلات بعدی خود را نشان می دهند.

برای توسعه مرکز چند خانه مجاور توسط مردم خریداری شده و به آن ملحق شده است . خیّر نیز بر خلاف سایرین تصمیم دارد که ١٠٠% هزینه ساخت را بپردازد و از بودجه دولتی استفاده نکند ولی برای تملک زمین، حاضر نیست هزینه کند. مالکین خانه های باقیمانده نیز فرصت را مغتنم شمرده و مبلغی دو برابر قیمت کارشناسی شده درخواست می کنند. حال باید دید می توان از دیگر خیّرین برای تکمیل خرید خانه ها کمک گرفت یا خیر؟

نقشه ساخت مرکز نیز به صورت اولیه تهیه شده و در مرحله رفع نواقص احتمالی است. در این مرکز علاوه بر درمان سرپایی ،‌ پایگاه بهداشتی ، چند کلینیک ،‌ آزمایشگاه، داروخانه و رادیولوژی، سی تی اسکن و سونوگرافی نیز در نظر گرفته شده است. نماینده خیّر سفارش کرده  تا قبل از شروع ساخت ، نقشه به رویت او نیز برسد.

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
عموزاده

باسلام و آرزوی توفیق خدمت بیشتر به مردم امید است شاهد پروژه جدید اورژانس باشیم درضمن باتوجه به روند طولانی احداث ساختمان جدید آیا ساختمان فعلی تخریب می شود وجایگزینی برای آن در نظر گرفته شده ؟