ساعت کار

به نام خدا

 به منظور صرفه جویی در مصرف برق امروز نامه ای از استانداری اصفهان برای تغییر ساعت کار از ساعت ۶:٣٠تا ١٣:٣٠ صادر گردیده است. وقتی با سال قبل مقایسه می کنم یاد ضرب المثل قدیمی می افتم که: نه به اون شوری شور .نه به این بی نمکی! 

/ 6 نظر / 3 بازدید
منوچهر

بابا شوخی می کنی.کی می تونه اون موقعه صبح بیدار شه و بره سر کار باز هم خودمون که شغل ازاد داریم

پزشک 78

چند روزه که برق ما خیلی منظم و طبق برنامه میره!!!! یعنی از ساعت 11 صبح تا 6 عصر...خیلی خوشحالم....کم کم باید روزه برقی بگیریم..یعنی از اذان صبح تا اذان مغرب برق قطع بشه...

عموزاده

شب گذشته در زمان پخش مابق فوتبال آلمان واسپانیا آقا فردوی پور گزارشگر مابقه باکمال افتخار اعلام کرد که طبق اطلاعات رسیده در زمان پخش مسابقه فوتبال در هیچ کجای ایران قطعی برق نداریم وهمه هموطنان می توانند مابقه راببینند این در حالی بود که قسمت های از شهر آران وبیدگل دچار قطعی برق بود وچون ما ق آقای فردوی پوررا کمی سیاه می دانیم منتظر قطعی برق بودیموهمین اتفاق هم در بین دونیمه رخ داد یعنی برق منطقه ما قطع شد .... من فکر کردم اگر ایر اطلاعات فردوسی پور هم مثل این مطلب باشد چیزهایی که از زندگی فوتبالیست ها به خورد خلق الله می دهد چقدر صحت دارد.

عموزاده

شب گذشته در زمان پخش مسابقه فوتبال آلمان واسپانیا آقا فردوسی پور گزارشگر مسابقه باکمال افتخار اعلام کرد که طبق اطلاعات رسیده در زمان پخش مسابقه فوتبال در هیچ کجای ایران قطعی برق نداریم وهمه هموطنان می توانند مسابقه راببینند این در حالی بود که قسمت های از شهر آران وبیدگل دچار قطعی برق بود وچون ما سق آقای فردوسی پوررا کمی سیاه می دانیم منتظر قطعی برق بودیم وهمین اتفاق هم در بین دونیمه رخ داد یعنی برق منطقه ما قطع شد .... من فکر کردم اگربقیه اطلاعات فردوسی پور هم مثل این مطلب باشد چیزهایی که از زندگی فوتبالیست ها به خورد خلق الله می دهد چقدر صحت دارد.

پزشک 78

فعلا دارند گازمون میگیرند!

متو

از این دولت کریمه هیچ کاری بعید نیست... حتی شروع کار از ساعت 4 بامداد ![سبز]