هدفمند کردن یارانه ها

به نام خدا

چند وقتی است که از اخبار دور هستم . دیشب دوستان از هدفمند کردن یارانه ها صحبت می کردند. امروز هم در محل کار صحبت از یارانه ها و سطوح مختلف آن بود. برای یافتن مطالب بیشتر در اینترنت جستجو کردم تا به این آدرس رسیدم: مرکز آمار ایران

/ 3 نظر / 6 بازدید
دن کیشوت

برا ما همون نمودارای رنگی و خوشکلل موشکل که دکتر خودش تو تلویزیون توضیح میدتشون بسه[نیشخند]

احمدي بيدگلي

اين طرح هدرمند كردن يارانه ها هم مثل ساير طرح هاي رييس جمهور و اطرافيانش مضحكه و غير عملي است. مگه نمي بينيد خودشونم همش راجع به اين مسايل پارادوكسيكال سخن مي گويند. اصولا اينجور سياست ها محض دماگوژي مي باشد و شما حرف هاي اين آقا و تلويزيون رو جدي نگيريد.

zedeeslamehaghighi

والله به ما مردم ایران باید جایزه بدهند. با این همه تحریمهای اقتصادی،برداشتن یارا نها، بالا رفتن وحشتناک قیمتهای همه چیز، نرخ تورّم از دست در رفته، بیکاری، گرسنگی و ما هنوز زنده هستیم. برنج،گوشت ، نان، کم بود بنزین هم سر به آسمان گذشته. تهران از نظر هوا کثیفترین شهر دنیا شناخته شده این فقط به خاطر بنزین تصفیه شدهٔ در ایران که نه فقط کثیف هست بلکه سمی. به خاطر رفتارمون هیچ شرکتی نمیخواهد در ایران سرمایهگذاری بکند. جهانگردان را هم خودمون خیلی وقت پیش فراری دادیم. فقط منتظره امام زمان هستیم تا بیاید تا وضع درست بشود. ایکاش ما جای پاسدارها و آقایان و آقا زدگان بودیم و در حالیکه منتظره آمدن امام زمان هستیم شکم هامون پر بود و بانک هامون در آلمان پره پول و کلیقراردادها تو دستمون بود. آی امام زمان تو کمرتون بزنه.