مسکن مهر گلستان (5)

به نام خدا

         هفته ی گذشته به من خبر دادند که روز یکشنبه 92/02/29 جلسه مسکن مهر در اصفهان تشکیل می گردد و قرار شد که من هم دنبال معاون فرماندار به اصفهان بروم تا پیشنهادم را مطرح کنم . عصر شنبه که برای هماهنگی با معاون فرماندار تماس گرفتم گفت: "مسئول مربوطه در مسکن استان تغییر کرده و جلسه به فرصت بعد موکول گردیده است."

        گویند در زمان های گذشته که برده داری رایج بود یکی قصد داشت غلامش را بفروشد . او را به محل برده فروشی برد و از صفات نیک برده اش گفت  که این غلام " تشنه شناس" است . شخص مایه داری این صفت را پسندید . او را خرید و به خانه برد.

جلسه سور تشکیل داد  و به آشپز سپرد که غذا را کمی شور تهیه کند. به مهمانان نیز گفت که غلام تشنه شناس خریده و لازم نیست کسی آب بخواهد . غلام به او آب خواهد داد. پس از صرف غذا کنار نشست تا هنر غلامش را به رخ دیگران بکشد.

کمی صبر کردند اما غلام به کسی آب نداد.

یکی از گوشه ای درخواست آب کرد ولی غلام گفت نه تو تشنه نیستی.

دیگری هم درخواست آب کرد ولی باز غلام تشنگی او را تایید نکرد.

بالاخره یک نفر بلند شد و  خود را به ظرف آب رساند. غلام گفت " او تشنه است"

ثبت نام کنندگان مسکن مهر گلستان هم  تشنه نیستند.

/ 5 نظر / 7 بازدید
تکیه برابر

روز مرد به همه ی انسانهای مهربان ، سخاوتمند، شجاع، شوخ طبع ، راستگو ، آزاده ، دانشمند ، پاکیزه دین و پاکیزه گفتار و پاکیزه تن و خوشبو مبارک باد.

حسن

دوست عزیز پردیس بین المللی همان پردیس های خود گردان است چون دانشگاه های مادر (نوع 1 مانند اصفهان و تهران و... واخیرا کاشان ) به علت توسعه فضاهایشان نیاز به بودجه دولتی دارند و دولت نمی تواند به آنها کمک کند ( در حد توان آنها نیست ) بحث مدرک فروشی مطرح است که با این رشته های پر طرفدا ر مانند پزشکی و... برای کسانی که در کنکور قبول نمی شوند اورده شده است و اعتبار مردک ان در واقع مدرک کاشان است !!! نکته جالب ان است که این پردیس های فرمالیته مخالفان فراوانی دارد !!! می دانی هزینه تحصیل در آن چقدر است ؟؟!! 90 ملیون تومان که این پول مبارک باید بره به جیب اساتید دانشگاه کاشان چون دولت دیگر توان مالی برای پرداخت اساتید نداره !!! دوم اینکه که جای تاسف است ین است که فرمانداری اران وبیدگل و وب سایت های آن نامی از کاشان نیاوردند !!! در حالی که این پردیس برای کمک به دانشگاه کاشان است و اساتید آن همان متخصصان دانشگاه کاشان است !! سوم این پردیس ها از نظر امکانات رفاهی در حد صفرند !!! بلکه فقط نام بین الملل

بيدگلی

ا سلام اولأ گلايه ای از پرتال خبری شهرستان که علاقه ای به پيگيری مسائل و خبرهای انتخاباتی بيدگل ندارد و نتيجه آن سلب اعتماد نيمی از شهر خواهد شد و امابعد...... بايد به معتمدين و شورای هيئات و کانديدا های آرانی تبريک گفت که بااين طرح ظالمانه ومرموزانه عملأ قصد حضور 9نفر آرانی را درشورا دارند وخودشان خوب می دانند شعار ليست 6نفره و3نفر آزاد در نهايت يعنی 9نفر آرانی در شورا آقايان محترم چه زود حماسه 12 اسفند 90 را فراموش کردندولی بدانيد بيدگل در انتخابات مجلس با شعار وحدت به ميدان آمد و مسبب اصلی حضور تيمسار منصوری در مجلس شد وحالا شما آرانيها فخرش را به کاشانی ها می فروشيدمطمئن باشيد بازنده اين ناجوانمردی و بی عدالتی به بيدگل شما خواهيد بود تحقق توسعه و آبادانی شهر وبرقراری وحدت و عدالت در ائتلاف 4 و5 خواهدبود نه غيرازآن..... اميدوارم اين نظر را نشان دهيد

غمدیده حق خورده

حق خوردنی هست نه گرفتنی مسکن مهر بخورد توی سرتان اگر پل خر بگیری حق باشد منتظر شما وهمکارانتان هستیم