درسی که آمرلی به ما آموخت

به نام خدا

        محاصره دو ماهه شهر کوچک آمرلی در عراق با جمعیت حدود 15000 نفر دیروز با عملیات ارتش عراق و داوطلبین مردمی شکسته شد . مقاومت جانانه اهالی این شهر به جای فرار به کوه ها ( همانند اهالی سنجار ) به همه آموخت که در صورت ایستادگی در برابر وحشی ترین جنایتکاران می توان از کیان و ناموس خود دفاع کرد و تاکتیک ایجاد وحشت را خنثی نمود. وحشتی که توان دفاع را از نیروهای مدافع برخی شهرها همچون تلعفر گرفته بود .

          نکته دیگر در مورد آمرلی می تواند احتمال همراهی ساکنین شهرهای سنی نشین همچون موصل با داعشی ها باشد که مانع آزادسازی این شهرها شده است و گرنه چگونه شهری 15000 نفری می تواند در مقابل داعش مقاومت کند ولی شهر دو میلیون نفری موصل یا فلّوجه ، تکریت ، رمادی و ..... بدون شلیک یک گلوله در تصرف داعش قرار می گیرد؟

/ 1 نظر / 31 بازدید
مگا آپلود

سلام دوست خوبم - وب بسیار خوبی داری ما چهار تا دانشجوی رشته کامپیوتر هستیم و برای تامین خرج و مخارج تحصیلمون یک سایت آپلود فایل راه اندازی کردیم ، تا انسانهای شریفی مثل شما فایلهاشونو توش آپلود کنن و سایت بازدید بگیره و بتونیم تبلیغات و درآمدزایی کنیم . ما به حمایت امثال شما نیازمندیم لطفا سری به سایت ما بزنید و اگر لایق دیدید از سایت ما استفاده کنید . http://megauplod.ir