پزشک قطار

باسمه تعالی
دیروز وقتی از دکتر ..........پرسیدم : کجایی ؟ نمی بینیمت!
گفت: پزشک قطارم و بعد برایم کمی توضیح داد:
پزشک قطار باید قبل از حرکت حتماً آماده باشد. در قطار با روپوش سفید در محلی که برای وی در نظر گرفته شده باشد (وگرنه جریمه سنگین دارد) وقتی به مقصد برسد نصف روز در هتل می ماند و روز بعد با همان قطار برمیگردد. بابت مزد کار نیز مبلغ ............. ریال (متناسب با طول سفر) دریافت می کند . هر پزشک می تواند با مسئول هماهنگی و تامین پزشک شرکت تماس بگیرد و نامش در لیست پزشکان قطار قرار گیرد.
بعد از شنیدن توضیحاتش گفتم: از پزشک خانواده بهتر است . نه بسته های خدمت متعدد دارد ، نه آقا بالاسر آنچنانی دارد، نه اصلاً بیمار دارد ، هم فال است و هم تماشا!
مایل بودم حداقل یکبار پزشک قطار مشهد شوم : هم سفر یک روزه به مشهد و زیارت امام رضا (ع) داشته باشم و هم مبلغش کمک خرجی بود ولی بعداً منصرف شدم.

/ 3 نظر / 4 بازدید
علی

با کسب اجازه از صاحب وبلاگ حاضر بنام خداوند جان آفرين سلام به دوستان گرامي من علاقه اي وافري دارم که همسر آينده ام يک پزشک باشه. لذا بيوگرافي کامل خودم را در اين وبلاگ(وکاملترش را در وبلاگ خودم) آوردم شايد يک پزشک دوست داشته باشه با بنده ازدواج کنه ويا شايد يک پزشک بعنوان يک دوست در اين مورد به من کمک کنه. نام:علي تاريخ تولد:1358 والدين:پدر(يه کارگر زحمتکش)-مادر(خانه دار) مدرک تحصيلي :فوق ليسانس مهندسي از دانشگاه صنعتي اصفهان(فعلا)- شروع دوره Phd درسال 2008 شغل: کارشناس ارشد واحد تحقيقات(R&D)... وضعيت سربازي: خدمت کرده وضعيت مالي: خيلي خوب.(خدا را شکر) محل سکونت:اصفهان دين:اسلام اما مشخصات همسر مورد علاقه ام: 1-متدين 2-خوش اخلاق 4-متولد(1362-1359) 5-پزشک يا دانشجوي پزشکي دانشگاههاي اصفهان, تهران ,شيراز 5-دوست داشته باشه که در اصفهان زندگي کنه. 6-عاشق خدمت به خلق خدا با آرزوي سلامتي وزندگي توام با موفقيت براي شما پزشکان عزيز وبا عرض معذرت از مالک وب حاضر.