بخش ارتوپدی

به نام خدا

        با معرفی آقای دکتر حسین حاجی تقی، متخصص ارتوپد  به شبکه و هماهنگی های انجام شده با سازمان های بیمه گر ، بخش ارتوپدی در بیمارستان سیدالشهدا از امروز به طور رسمی آغاز به کار کرد و ازین پس مصدومین می توانند به جای اعزام به مراکز درمانی شلوغ کاشان در این بیمارستان درمان شوند و در آینده ای نزدیک با همکاری مسئولین ذیربط ، شاهد حضور تمام وقت ایشان در شهرستان خواهیم بود.

       آنچه مایه شرمساری است این است که متخصص حاضر است در بیمارستان مقیم باشد ولی محل اسکان متخصصین آماده نیست و تلاش برای تکمیل واحدها بی نتیجه مانده است. این درحالی است که آسانسور نصب شده (که با هزینه آن می شد محل اسکان متخصصین را تکمیل نمود) نیز به دلیل اشکالات فنی بلااستفاده مانده و معلوم نیست چه کسی باید جواب بدهد.

      ساختمان اورژانس قبلی بیمارستان نیز بازسازی شده ولی تکمیل نگردیده و تکمیل و تجهیز آن نیازمند اعتبار می باشد.

 

/ 1 نظر / 26 بازدید
ن والقلم

سلام..حضور ارتوپد مقیم در بیمارستان سیدالشهدا،خیلی عالی وبه نفع مردم است.من که اصلٱ فکر نمیکردم همچین اتفاقی بیفتد. بسیاری ازبیمارانی که از سیدالشهدا به بهشتی اعزام میشوند برای مسایل ارتوپدیست،ما نباید این موقعیت عالی را به خاطر مسایل پیش پا افتاده از دست بدهیم.. (آقای دکتر مشکلاتی که شما ذکر کردید نشان دهنده همان ضعف مدیریتی است که درچند پست قبلی خدمتتان عرض کردم وشما در مقابل آن جبهه گرفتید.مشکلات بزرگتر از این هم در بخش درمان وجود دارد که .....)