این روزها

به نام خدا

شبکه:

       در سطح شبکه کارها روال بهتری پیدا کرده است. از روز اول که به شبکه آمدم از سرپرست شبکه خواستم که طبق چارت سازمانی ، ریاست بیمارستان همان معاون درمان شبکه باشد ولی او قبول نکرد و جواب داد: نخواهند گذاشت کار بکنی! افراد دیگری را هم پیشنهاد دادم که هیچکدام مقبول نیفتاد تا اینکه پس از کش و قوس های فراوان و تومارهای زیاد روی یک نفر به توافق رسیده ایم. تا چه پیش آید.

در شرایطی که از نظر نیرو و اعتبار در مضیقه هستیم لازم است که روی خصوصی سازی کار کنیم ولی متاسفانه آنقدر قوانین و بخشنامه ها و واحدهای نظارتی ریز و درشت هست که آدم می ماند چه کار کند. چند بخش قابل واگذاری به بخش خصوصی داریم ولی به علت قوانین دست و پاگیر مجبوریم علیرغم زیان مالی ، به وضع موجود ادامه دهیم.

٢ خانه از خانه های مجاور اورژانس نیز در هفته گذشته تخریب گردید تا انشالله به زودی کلنگ احداث مرکز جدید توسط خیّر به زمین زده شود.

در بیمارستان نیز بخش اطفال تعمیر و بازسازی گردید و از حالت رقت بار گذشته خارج گردید.

متاسفانه مبلغ پرداختی به پزشکان متخصص تکاپوی تقاضای آنان را نمی کند و از بیمارستان خصوصی سردرمی آورند. حتی در ساعات اداری نیز به مراکز خصوصی می روند و به بهانه فقدان بیمار ، از ویزیت بیمار در مراکز دولتی امتناع می کنند.

شهرک گلستان:

در شهرک وضع بهتر شده است کار آبرسانی به پایان رسید و قسمت هایی از شهرک برقرسانی و جدولگذاری و آسفالت نیز شده است. برای برقرسانی به بقیه قسمت ها نیز رایزنی ها انجام شده ولی اداره برق خواستار انعقاد قرارداد می باشد که برای مبلغ قرارداد باید چاره ای اندیشید.

برای دریافت وام ساخت مسکن نیز آنقدر سنگ اندازی می شود که از خیر وام می گذرند. قبلا سند تفکیکی همان زمین را می خواستند که برخلاف مرکز استان بود در مرکز استان با سند پشتیبان نیز وام می دادند که با پیگیری های انجام شده توسط اداره مسکن و شهرسازی ، سند پشتیبان را می پذیرند ولی حالا می گویند باید خانه ای که سندش پشتیبان است پایان کار داشته باشد که این هم سنگی دیگر است نمی دانم چند نفر در این شهر پایان کار گرفته اند که حالا بانک در اقدامی ناهماهنگ با ادارات دولتی چنین درخواستی دارد . راستی مگر بانک زیرمجموعه دولت نیست؟

/ 0 نظر / 3 بازدید