روزهای به یاد ماندنی

به نام خدا

این روزها برای من روزهای فراموش نشدنی هستند. امروز از خوشحالی به وجد آمده بودم. در شبکه پس از مدت ها انتظار ، سرانجام متخصص رادیولوژی ما هم با کلی پیگیری و استرس رسید. او که کارمند رسمی دولت و دارای پست سازمانی شبکه است برای ادامه تحصیل تعهد خدمت داده ولی چون در آن زمان شبکه ما زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بود دانشگاه اصفهان می خواست او را  نگه دارد ولی با کلی دوندگی و نامه نگاری و تلفن ، سرانجام رای کمیسیون بازگشت او به شبکه ما بود که حالا زیر مجموعه دانشگاه کاشان است. حالا برای او باید تجهیزات و دستگاه سونوگرافی تهیه کرد تا مردم مجبور نباشند برای سونوگرافی به کاشان بروند. ۵٠% هزینه نود میلیون تومانی خرید دستگاه را هم خیّرین محترم " ش " و "د" تقبل کرده اند .خداوند جزای خیرشان دهاد.

در شهرک مسکونی هم امروز هم شهرداری مشغول زیرسازی معابر بود و هم سازمان آب مشغول آبرسانی و هم سازمان برق مشغول برپا کردن تیرهای برق بود. چند واحد هم مشغول ساخت و ساز بودند.

برای امتداد بلوار گلستان تا محل احداث شهرک صنعتی ، شهرداری با تعدادی از مالکین زمین های مسیر ، واقع در دشت دولاب توافق کرده بود ولی مالکین یکی از قطعات به علت برخی مشکلات با شهرداری توافق نمی کردند و راه مسدود مانده بود. به اینجانب پیشنهاد شد تا پادرمیانی کنم و مشکل را حل کنم. من نیز محلّل شدم و زمین را از آنها خریدم و قرار است فردا  با شهرداری توافق کنم تا راه باز شود.

متاسفانه امروز با خبر شدم که یکی از متخصصین بیهوشی کاشان در سنین کم به دیار باقی شتافته است. خدایش رحمت کند. در این کمبود متخصص بیهوشی ..... 

/ 0 نظر / 3 بازدید