ارتوپد

به نام خدا

این روزها موقع توزیع نیروهای متخصص بین شهرستان هاست. امروز که به ستاد دانشگاه رفته بودم متخصص ارتوپدی را دیدم که در حال بازگشت به تهران به علت اشباع کاشان بود. نمی دانم بر چه اساسی به کاشان آمده بود .با رئیس دانشگاه صحبت کردم و گفتم در شهرمان به وجود او نیاز داریم. رئیس دانشگاه هم گفت : با او صحبت کن اگر به توافق رسیدید بخش ارتوپدی را راه بیانداز. من هم نیازهای تجهیزاتی شما را تامین می کنم.

از آنجا که تازه فارغ التحصیل شده بود و هنوز وارد مقوله های زیرمیزی و مادیات نشده بود فرصت خوبی بود تا با ورود به شهر و درمان بیماران که به علت وجود تعداد زیاد موتور سیکلت و تصادفات به او نیاز مبرمی بود گامی در جهت کاهش آلام مردم منطقه برداشته شود. از سوی دیگر در برآورد نیاز شهر به تخصص های مختلف  وجود ۱۰ تخت ارتوپدی تا سال ۱۳۹۱ از سوی وزارت پیش بینی شده است.

به اتفاق آقای دکتر به بیمارستان های تابعه رفتیم و از نزدیک امکانات موجود را بررسی کردیم. از شهر و بیمارستان سیدالشهدا و امکاناتش خوشش آمد.از بخشی که بدون پله و در دسترس و خارج از بخش های داخلی و قلب است و تعداد زیاد همراهان بیماران تصادفی مزاحم دیگر بخش ها نیست و همچنین از وجود ICU و CCU در کنار بخش ارتوپدی

 سپس نزد سرپرست شبکه آمدیم متاسفانه ......

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
الناز

ما شبنم و اشكيم. روزي خداوند ما را در تشنگي پر از مهر و محبتش خواهد نوشيد وبلاگتونم عاليه[گل][گل][گل] خوشحال ميشم سر بزنين.

الناز

سلام ممنون که سر زدین دنيا فقط به عشق نياز دارد عشق شيرين. اين را وقتي بيش از هميشه غمگينم مي فهمم. بهتر است عاشق باشيم و ببازيم تا اين كه هرگز عاشق نباشيم. [گل][گل] در ضمن سلام منو به همسر محترم برسونید[لبخند]

دکتر پرتقالی

اول هر کاری آدم با انرژی تمام می خواد وجودشو ثابت کنه اما هر چی زمان می گذره چه ها که بر سر اون و ایده آلاش نمیاد

پدر

طبق معمول...![ناراحت]