درد مشترک

به نام خدا

چند وقتی است که فرصت به روز کردن پست را نداشتم با عرض پوزش از کسانی که سر زدند.

شبکه بهداشت و درمان

 1. ستاد استقبال از مسافران نوروزی تشکیل شده و شبکه بهداشت نیز مسئول کمیسیون بهداشت و درمان و امدادرسانی است کمیسیونی متشکل از شبکه بهداشت و درمان، ‌هلال احمر، بهزیستی ،‌ پزشکی قانونی و نماینده فرماندار شهر. به احتمال زیاد بنده را به عنوان مسئول ستاد نوروزی شبکه انتخاب کنند که این یعنی تعطیلات بی تعطیلات .
 2. کار ساخت بیمارستان های جدید نیز شروع شده است. تلاش بر این بود که به جای دو بیمارستان و به منظور صرفه جویی در هزینه ها در سال های بعد ،‌یک بیمارستان ساخته شود رایزنی هایی با شورای شهر و برخی مقامات نیز صورت گرفته ولی به نظر می رسد  نوشدارو پس از مرگ سهراب است.
 3. برای تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز نیز مبلغی به شبکه اختصاص یافت که تصمیم بر خرید دستگاه لاپاراسکوپ بود ولی با اعتراض عده ای که چرا وقتی بیمارستان شهید بهشتی کاشان ندارد بیمارستان آران و بیدگل باید داشته باشد خرید آن در پاره ای از ابهام قرار گرفته و معاونت درمان دانشگاه نیز دستور قطع مذاکرات خرید را صادر کرده است.
 4. برای بیمارستان سیدالشهدا کارهای آسفالت محوطه مقابل اورژانس و انتقال آزمایشگاه به فضایی بهتر برای انجام بهتر امور و کسب نمره ارزشیابی بیمارستان در حال پیگیری است.
 5. برای ریاست بیمارستان نیز فردی در نظر گرفته شده که انشالله در هفته آینده کارهای هماهنگی و گرفتن تاییدیه از مقامات ذیصلاح انجام خواهد شد. 
 6. کار ساخت و راه اندازی آسانسور در بیمارستان شهید رجایی برای استفاده بهتر از فضاهای موجود نیز پیگیری می شود و در مرحله انعقاد قرارداد با پیمانکار می باشد.
 7. از نظر نیرو نیز کمافی السابق در مضیقه هستیم. نیروهای استخدامی را به کاشان می برند و اگر لطف کنند اجازه می دهند از محل درآمدها نیروی قراردادی جذب کنیم حتی در مواردی حاضر هستیم از محل درآمدها نیروی طرحی جذب کنیم ولی به علل مختلف مانع تراشی می کنند.
 8. برای توسعه مرکز شبانه روزی امام خمینی (ره) تصمیم به توسعه فضای فیزیکی بود. خیّر هم پیدا شده که ساختمان جدید به جای ساختمان ۴٠ ساله احداث نماید . برای رفع مشکل کمبود فضا در حال مذاکره برای خرید خانه مجاور مرکز هستیم. ( با تشکر از آقای سید عباس کرسوی و آقای محمد خورشیدی)
 9. از آنجا که شبکه آران و بیدگل اولین شبکه تحت پوشش دانشگاه است هنوز بسیاری از مسئولین دانشگاه نحوه تعامل با شبکه را نمی دانند و با واحدهای تابعه شبکه مانند واحدهای شهر کاشان برخورد می کنند. در چندین مورد تذکر هم داده شده ولی یا بلد نیستند یا نمی خواهند قبول کنند. بارها تذکر داده شده که به طور  مستقیم با بیمارستان ها نامه نگاری نکنند ،‌سرِ خود برای کسی ابلاغ نزنند و نیروها را بدون هماهنگی شبکه جابجا نکنند ولی چه فایده !
 10. چندی قبل متمم بودجه نیز در مجلس به تصویب رسید. مسئولین نیز یاد گرفته اند بودجه را صرف کارهایی که دوست دارند بکنند و دولت در آخر سال مجبور است برای کسری بودجه فکری بکند و حقوق کارمندان را تامین نماید .
 11. پاویون جنب مرکز امام خمینی نیز تخلیه شد و کار رنگ آمیزی آن شروع شده است.
 12. پروژه عبور از ناظمی نیز در حال پیگیری است. از آنجا که نتوانسته اند هیچ ایراد ‌ مالی و یا  ‌اخلاقی برای حذف اینجانب بگیرند روی یک جمله در یک جلسه که آنهم برای بیان مشکلی از مردم بوده است زوم کرده اند .بمانَد. 

شهرک گلستان

با معرفی شهردار جدید و همچنین تعویض مدیر ناحیه ،‌ امیدها برای ساخت شهرک بیشتر شده است. ساخت چندین واحد مسکونی و غیر مسکونی از جمله سالن ورزشی شهید اسماعیلیان در مدرسه شهدای هاشمیه ،‌سالن ورزشی بسیج متعلق به حوزه چهارم بسیج و حوزه ی علمیه المهدی شروع شده است. متاسفانه به علت عدم دسترسی به آب ،‌بسیاری از متقاضیان ساخت مسکن قادر به این کار نیستند و کسی هم جوابگو نیست. ساخت واحدهای مسکن مهر هم با سرعت لاک پشتی دنبال می شود.  

برای تهیه سند نیز طبق قانون هر یک از سهامداران می توانند درخواست افراز دهند و سهم خود را مشخص نمایند ولی اداره ثبت اسناد همکاری نمی کند.

 

 

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هلال

سلام علیکم احتراما به استحضار می رساند پایگاه اطلاع رسانی هلال در نظر دارد اولین دوره آموزش خبرنگاری ویژه برادران و خواهران را برگزار نماید. لذا از جنابعالی دعوت می شود ضمن ثبت نام در این دوره ، جهت اطلاع رسانی به علاقمندان اطلاعیه مندرج در صفحه نخست سایت را در سایت یا وبلاگ خود درج نمایید. نشانی سایت : www.helal.ir

روزبه اسدی

×سلام دکتر[گل][گل][گل][متفکر] دزدی که سوگند بقراط می دانست× نمایشنامه ای است که پرده ی آخرش تمام شده.. تشریف بیارو نظر تحلیلی ورهنمود هدیه فرمایید.

همکار

ای کاش ما پزشکان هم غیرت و همیت کارگران و معلمان را داشتیم تجمع پزشکان عمومی در اعتراض به فروش دوباره سوالات آزمون دستیاری،افزایش دوباره سهمیه ها و..... سه شنبه 13اسفند ساعت 9 صبح روبروی وزارت بهداشت (شهرک غرب) اگر نفت ارزان شده است و اگر دولت پول ندارد. سوالات آزمون دستیاری سهام بانک و بیمه و بلیط بازی پرسپولیس-استقلال نیست که فروخته شود دوستان خود را نیز مطلع سازید

شیر سارا

سلام اقای رئیس . خوب هستین ! می بینم که کارها راست و ریسته . [نیشخند]امیدوارم همه طرح ها و برنامه هاتون به نتیجه برسه . رئیس بودنم سخته ها انگاری!! پروژه عبور از ناظمی یعنی عبور از شما![تعجب] راستی ممنون بابت دلگرمی هاتون در طول امتحانات!دکتر ظ [چشمک]

شیطون بلا

وقت گل صنوبره عیدی ما یادت نره! [شیطان]شیطون بلا[شیطان]

http://medlog.blogfa.com

این قسمت رو بخونید لطفا چرا سخت می گیریم؟ .............................. مابرای وصل کردن آمدیم لینک ۱۸۶وبلاگ فارسی دانشجویان پزشکی و پزشکان MEDLOG.BLOGFA.COM مدلاگ بلاگفا را در تکمیل این لیست یاری نمایید. ........................................ بماند سالها اين نظم و ترتيب ز ما هر ذره خاک افتاده جايي غرض نقشي است کز ما باز ماند که هستي را نمي بينم بقايي ........................................ http://medlog.blogfa.com medlogger@gmail.com ........................................ ما بر این در گدای یک نظریم تو مقیم نظری یا نظری تو چرا دلبر و شیرین نظری روزی هزار کار برآری به یک نظر سر مویی نظر آخر به کرم با ما کن ز آسمان بگذرم ار بر منت افتد نظری کس نیست که پنهان نظری با تو ندارد من نیز بر آنم که همه خلق بر آنند ........................................

پزشک78

دکتر خیلی وقته که کم می آیید میدونم که مشغول فعالیت هستید.بهتون خسته نبشید میگم و امیدوارم امثال شما که با دل وجان زحمت میکشید در این کشور بیشتر بشن