اورژانس امام

به نام خدا

        مرکز درمانی شبانه روزی امام خمینی از اوایل انقلاب در زمان آقای حقیقیان شروع به کار نمود . در ان زمان خبر از چارت تشکیلاتی و پست سازمانی نبود.در گذشته صحبت های زیادی در مورد بستن آن و انتقال به بیمارستان سیدالشهدا شنیده میشد که برای مردم حساسیت برانگیز بود. درزمان آقای دکتر موسوی با همکاری آقای دکتر اکبری ( معاون وزیر وقت بهداشت و درمان) و حاج آقای حقیقیان این مرکز جزو مراکز بهداشتی درمانی با ١۴ پست سازمانی از قبیل پزشک، پرستار،کارشناس مبارزه بابیماریها و .... قرار گرفت ٣ سال قبل که من دربیمارستان متینی بودم دربازنگری مراکز بهداشتی درمانی این مرکز از لیست مراکز بهداشتی درمانی حذف گردید و پست های آن بین مراکز دیگر تقسیم گردید.نهایی شدن این تصمیم مصادف بود با اولین روزهایی که من دوباره با شبکه برگشتم خیلی سعی کردم مانع این تصمیم شوم ولی موفق نشدم  هرچند هنوز معلوم نیست وضع چگونه است . در تشکیلات شبکه به یک صورت است ولی در تشکیلات دانشگاه به صورتی دیگر.

در زمان ریاست اقای دکتر باهنر با کمک خیرین و موسسه صالحون چند منزل مجاور مرکزخریداری و به آن ملحق شد. دو خانه نیز سال گذشته و امسال به آن اضافه شد. بنا بود خیّر بزرگوار حاج احمد ابریشمچی آن را به طور وسیعتر و با بخش های بیشتر بازسازی کند ولی به دلایلی هنوز عملی نشده است. 

/ 2 نظر / 3 بازدید
ستاری

با سلام/الان چقدر زمین در این مجموعه دارید؟با زمینهای زیر بنا با هم.متراژ بالایی از مستخدثات بیش از 30 سال قدمت دارند.چند متر مربع؟ساختمانهای جدید الاحداث چند متر مربع هستند و چند سال قدمت دارند؟[گل]

بیدگلی

سلام سالی سرشار از سلامتی و شادکامی برای شما آرزومندم