نظرات 3

به نام خدا

نظر کاربر:

اسنودن فاش نمود: گروهک داعش مهره سرویس های اطلاعاتی موساد هستند. خوب است این را هم بدانید که داعش فتوا به حرمت شرکت در تظاهرات روز قدس داده. این ها همه بدین معناست که داعش در تقابل با خط مقاومت در منطقه عمل می کند.

نویسنده: وحید

پاسخ:

        اینکه گروهک داعش دست پرورده غربی هاست درست است بلکه معتقدم داعش وجه مشترک غربی ها و کشورهای عربی است. حمایت مالی از کشورهای عربی و پشتوانه لجستیک و اطلاعاتی و تکنولوژیک از محور غربی انجام می شود و می تواند در ازای گروه های حزب الله و حماس که برای کاستن قدرت اسرائیل حمایت می شوند برای کاستن قدرت ایران به وجود آمده باشد و محور مقاومت را در داخل همان کشور تضعیف کند. از اینکه داعش آلت دست عده ای است شکی نیست. در مظلومیت غزه هم شکی نیست ولی صحبت چیز دیگریست:

1- اشتباه تاکتیک سران فلسطینی و چنگ زدن به هر وسیله :

که این امر منجر به اتخاذ سیاست های متضاد و تشتت نظرات آنها می گردد.خالد مشعل قطر و ترکیه را قبول دارد یکی از صدام حمایت می کند . یکی برای مبارزه بر علیه اسد به سوریه می رود . یکی با اسرائیل مذاکره می کند . ثبات قدم و ثبات عقیده و وحدت نظر ندارند. ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم.

2- تنها ماندن ایران در برابر اسرائیل و آمریکا.

عراق و سوریه که قبلا کمک بودند الان احتیاج به کمک دارند. حتی مردم کرانه باختری که خود فلسطینی هستند حاضر به کمک به غزه نیستند . در حالی که ابتدا انان باید به خروش می آمدند. وگرنه هیچ انسان سالمی  از کشته شدن کودکان و زنان و انسان های بی دفاع خوشحال نیست. باید نیرو و امکانات موجود را سنجید و از آن استفاده بهینه کرد. حفظ نظام از اوجب واجبات است سری به ادارات و جامعه بزن . ببخشید که بیشتر از این نمی توانم توضیح دهم.

 

/ 0 نظر / 32 بازدید