بازدید

به نام خدا

امروز طبق برنامه ،‌مشاور رییس جمهور در امور روحانیت در محل فرمانداری در شورای اداری شهرستان حضور یافت و مدیر شبکه نیز آنجا بود. معاونین بهداشتی و درمانی دانشگاه به همراه دکتر مطلق ، دکتر مقیمی و دکتر مظهری (از وزارت ) به شبکه آمدند و  پس از بررسی مسائل شبکه سه گروه شدند:

١- معاونین دانشگاه و دکتر مطلق به فرمانداری رفتند ولی به علت تحویل ندادن موبایل اجازه ورود به ساختمان را نیافتند و به کاشان برگشتند.

٢- دکتر مقیمی و معاون بهداشتی شبکه برای بازدید به ابوزیدآباد رفتند. در آنجا درخواست راه اندازی رادیولوژی شده که با استدلال های دکتر مقیمی از قبول آن طفره رفته اند.

٣- دکتر مظهری به همراه من به بیمارستان ها رفتیم و از نزدیک با مشکلات درمانی شهر آشنا گردید. برای احداث بیمارستان جدید هم نظرش بیمارستان واحد در مدخل ورودی شهر ( بین جاده های قدیم و جدید) بود و زیاد اصرار داشت که به لحاظ فنی هم صلاح نیست دو بیمارستان ساخته شود. از نظر تجهیزات پزشکی هم قول دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه آمبولانس برای کد دوم فوریت های پزشکی را داد.دستگاه اتوانالایزر برای آزمایشگاه هم درخواست شد که زیاد مورد توجه ایشان قرار نگرفت.

پس از پایان دیدار، ایشان را تا ستاد دانشگاه همراهی کردم. هنگام بازگشت یکی از معاونین دانشگاه با من تماس گرفت و پس از پرس و جو از مناطق بازدید شده تاکید داشت که آیا بیمارستان جدید سیدالشهدا را هم بازدید کرد؟ من هم در جواب گفتم: در هر دو طرف کار شروع شده و هزینه کرده اند.

از دکتر مطلق در مورد چارت سازمانی مرکز امام سوال کردم و ایشان جواب رضایتبخش داد.

 روز گذشته نیز هنگام بازدید یکی از مسئولین دانشگاه  از شبکه برای رفع مشکل بیمارستان گزینه دیگری مطرح شد و آن احداث بیمارستان واحد در آران و دانشکده دندانپزشکی در  بیدگل ( ۵٠% توسط خیرین و گرنه در کاشان  ) مطرح شد که زیاد جدی گرفته نشد چون خودش هم گفت که برای بیمارستان پول می دهند ولی برای دانشکده بعید به نظر می رسد پول بدهند.

/ 5 نظر / 3 بازدید
بیدگلی

از اینکه به من سرزدی وخاطر خوبی از برادرم داشتی خوشحالم.بیدگلی

دن کیشوت

این جور که شما تعریف کردین فکر کنم این سفر نتیجه زیادی نداشت ه!نمی دونم ژس این چیزایی که تلویزیون میگه و مصوبات هییت دولت برای چی ه و کجا می ره!؟[سوال] [گل] راستی من متوجه نشدم اگه آقایون می خواستن از دانشگاه بازدید کنن چرا موبایلشون و تحویل ندادن(اصلن چرا باید تحویل می دادن!؟) و اومدنشون و ندیدنشون چه فایده ای داشت!؟[نیشخند]

کاشان لینکز

وبلاگ خود را ثبت کنید. سلام دوست گرامی بالاخره پس از مدتها به آرزومون رسیدیم و"کاشان لینکز" را افتتاح کردیم. البته به خاطر مشکلاتی که تو بلاگفا داشتیم اثاث کشی کردیم به میهن بلاگ. به کاشان لینکز بیایید و لینکتونو ثبت کنید. البته ما لینک دوستان قبلی را ثبت کرده ایم واز دوستان قدیمی که ما را با بلاگفا لینک کرده بودند خواهش میکنیم لینکمونو به میهن بلاگ تغییر بدن. اگر شما ثبت نشده اید همین حالا اقدام کنید. مزیت کاشان لینکز نسبت به وبلاگها و لینک باکسهای مشابه اینه که ما اصلا از شما نمی خواهیم لینک باکس در بلاگتون قرار بدین و تنها به یک پیوند ساده راضی هستیم.(پیوندمان مبارک!!) از طرفی شما لازم نیست هر گاه آپدیت میشین بیایید و ما و دوستان کاشان لینکز را خبر کنید. زیرا با استفاده از خبرخوان همان لحظه که آپدیت میشین تا 5 پست بروز شده شما در کاشان لینک به نمایش در میاد. ما کا شان لینکز را به بیش از 150 موتور جستجو معرفی می کنیم که این باعث افزایش چشمگیر آمار وبلاگ شما وبالارفتن پیج رنک شما در گوگل می شود. حتی اگر نمیخواهید وبلاگ خود را ثبت کنید حداقل برای اطلاع از تازه ترین نوشته های دوستانتان به کاشان