سرپرست

به نام خدا

      این روزها خیلی سرم شلوغ شده چی فکر می کردیم و چی شد؟ قصد داشتم کارهایم را سبک کنم و به کارهای بیرون شبکه بیشتر برسم ولی وقایع جوری رقم خورد که کارم بیشتر شد.

      ابتدا به علت مشاجره مدیر مرکز بوعلی و یکی از کارکنان  مدیر مرکز استعفا داد و یکی از نیروهای قراردادی همان مرکز را به عنوان رابط انتخاب کردم.

    به علت بحث در بیمارستان و اعتراض جمعی از کارکنان دو نفر از پرستاران از آن مرکز به اورژانس امام منتقل شدند که در آنجا هم به علت وجود برخی مشکلات در روابط نیروها و مدیر مرکز - مدیر مرکز استعفا داد و تاکنون کسی انتخاب نشده است.

     به علت اختلاف بین ریاست بیمارستان و رئیس شبکه وقتی رئیس شبکه از رفتن خود مطمئن شد قبل از رفتن در اقدامی ضربتی رئیس بیمارستان را برکنار کرد و در نتیجه بار آنجا نیز به بنده اضافه شد.بیمارستانی که مدیر هم ندارد. من قبول نمی کردم ولی گفت چند روزی بیشتر نیست . ولی با آمدن رئیس جدید شبکه زمان ثابت ماند و کسی عزل و نصب نشد. از تمامی مسئولیت هایم استعفا دادم و چندین بار هم متذکر شدم ولی هنوز زمان لازم است تا رئیس جدید افراد را بشناسد و افراد جدیدی را معرفی نماید. علاوه بر آن استعلامها نیز زمانبر است.

     در شهرک نیز برای تهیه سند کار در اوج خود می باشد. انتقال سند یا نسق از کشاورزان و مالکین - سروکله زدن با شهرداری و ادارات مختلفی که یا کار را بلد نیستند یا هر روز قوانین جدید امانشان را بریده است و نحوه کار رانمی دانند یا برای مقاصد غیرقانونی کار را به تعویق می اندازند باعث شده که این روزها خیلی کم حوصله باشم و حتی به برخی تماس ها نیز پاسخ ندهم. چیزی که برای خودم نیز ناخوشایند است.

          برای کار آزاد تصمیم دارم مرکز ترک اعتیاد راه اندازی کنم. درخواست داده ام و حالا باید روانشناس و پرستار معرفی کنم. دوره آموزشی آن را به مدت 2 هفته در اصفهان گذراندم.

     

/ 1 نظر / 6 بازدید
ا-ب

بعضی از آدمها را باید چند بار خواند تا معنی آنها را فهمید و بعضی از آدمها را باید نخوانده دور انداخت! بعضی آدمها جلد زرکوب دارند٬بعضی جلد ضخیم، بعضی جلد نازک و بعضی دیگر اصلا جلد ندارند. بعضی آدمها با کاغذ کاهی نا مرغوب چاپ می شوند و بعضی با کاغذ خارجی. بعضی آدمها ترجمه شده اند و بعضی دیگر تفسیر می شوند. بعضی از آدمها تجدید چاپ می شوند و بعضی از آدمها فتو کپی آدمهای دیگرند. بعضی از آدمها دارای صفحات سیاه و سفید اند و بعضی از آدمها صفحات رنگی و جذاب دارند. بعضی از آدمها قیمت پشت جلد دارند. بعضی از آدمها با چند درصد تخفیف به فروش می رسند. بعضی از آدمها بعد از فروش پس گرفته نمی شوند. بعضی از آدمها را باید جلد گرفت. بعضی از آدمها را می شود توی جیب گذاشت و بعضی را توی کیف.... بعضی از آدمها نمایشنامه اند و در چند پرده نوشته و اجرا می شوند. بعضی از آدمها فقط جدول سرگرمی اند و بعضی ها هم معلومات عمومی. بعضی از آدمها خط خوردگی و خط زدگی دارند و بعضی از آدمها غلط های چاپی فراوان . ازروی بعضی از آدمها باید مشق نوشت و از روی بعضی آدمها باید جریمه نوشت!