ترخیص از اورژانس

به نام خدا

     علم طب از علوم تجربی است و هر پزشک بنا به آموخته ها و تجربیات خود به درمان بیماران می پردازد لذا تشخیص ها و درمان ها کمی با یکدیگر تفاوت دارد. تفاوت موجود به نظر می رسد بیشتر به خاطر استفاده از تجربیات بیش از استفاده از علم است و اگر علم که همان تجربیات دیگران است در سرلوحه کار پزشکان قرار گیرد تفاوت ها کاهش یافته و بیماران فایده بیشتری خواهند برد. در این راستا از سوی دفتر مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت ، اقدامات مفیدی صورت گرفته از جمله راهنمای ( گاید لاین) درمان 50 بیماری که با استفاده از نظرات اساتید مختلف در رشته های گوناگون و کتاب های مرجع تهیه و در اختیار بیمارستان ها قرار گرفته است.

    جهت راهنمایی بیماران و همراهان نیز دستورالعمل یکپارچه ترخیص از اورژانس (طرح دیتا ) تهیه گردیده که شامل راهنمای بیماران و اقدامات پس از ترخیص ، موارد نیازمند به مراجعه مجدد و ..... مربوط به 25 مورد اورژانس می باشد.

/ 2 نظر / 34 بازدید
احسان

تشنه ام این رمضان تشنه تر از هر رمضانی شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی لیله القدر عزیزی است بیا دل بتکانیم سهم ما چیست از این روز همین خانه تکانی وب زیبایی داری به منم سر بزن نظر یادت نرررررررررره