پاسخ به بنده حساس خدا

به نام خدا

شما رشوه نمی گیرید ولی  یادمان هست  که وقتی مسوول امور عمومی بودید  مدام با  لپ تاپتان بازی می کردید و یا شاید اطلاعات جمع می کردید واسه ارسال برای رییسای بالا و از بالاترین حقوقها هم برخوردار بودید.  و حالا ادعای مسلمانی و امین بودن  دارید؟چه عدالت مهرورزانه ای واسه خودی ها داشت این  دولت؟ نه؟!!!
نویسنده:بنده حساس خدا

در بخش نظرات خوانندگان پست قبلی در مورد مبارزه با رشوه در دانشگاه، یکی از همکاران که زیاد هم ادعای رفاقت دارد ، با داغ شدن تنور انتخاباتی خودش را لو داد و نقاب را از چهره کنار زد و اما در پاسخ به این همکار دوست نما:

1- خود شما اذعان نموده اید که من از لپ تاپ شخصی ام استفاده کرده ام و از این نظر خرجی بر بیت المال تحمیل نکرده ام

2- با لپ تاپ بازی نکرده ام بلکه داده ها و اطلاعات واصله را روی کامپیوتر ذخیره کرده ام و هنوز هم دارم و گاه از آنها برای کمک به شبکه استفاده نیز کرده ام.

3- تا ضرورت اقتضا نمی کرد به دیدار رییسای بالا ( به قول شما )  نمی رفتم تا جایی که برایشان سوال می شد که چرا کم توجهی می کنم و سری به آنها نمی زنم.

4- حقوق افراد طبق نظام هماهنگ پرداخت حقوق است و اگر شما به دلایلی حقوقتان کمتر است تقصیر دیگران نیست. در ابتدای استخدام هنگامی که حکم استخدامی می زدند حتی جانبازی ام را نیز نگفتم ولی وقتی برخی مسائل را دیدم جانبازی ام را نیز رو کردم.

5- درست است که اسلام توصیه زیادی بر امانتداری دارد ولی هستند بسیاری که ادعای مسلمانی دارند ولی امین نیستند یا غیر مسلمانند ولی امانتدار هستند پس امین بودن را با مسلمان بودن قاطی نکن. من ادعای مسلمانی نکرده ام بلکه گفته ام مرا به عنوان امین معرفی کرده اند.

6- در جمله آخر  فاش ساخته اید که از کجا ناراحتید. من خود را محدود به جناح یا منطقه خاص نکرده ام این شمایید که با این عینک به افراد نگاه می کنید. از این گذشته مگر در این چند سال برای شما خوب نبوده است؟ فکر می کنید دولت عوض شود شما همینطور برای خود خواهید گشت؟ و کسی نخواهد گفت بالای چشمتان ابروست؟

7- بنده شناس خداست. همه مسلمانی نماز اول وقت خواندن و محاسن گذاشتن نیست ( البته روزهای پنجشنبه که اداره زودتر تعطیل می شود  کسی نماز اول وقت هم  در اداره نمی خواند) آنها حق الله است به فکر حق الناس باش.

/ 0 نظر / 6 بازدید