دومین دیدار

به نام خدا

     به دنبال درج مطلبی با عنوان مسئولیت ، روز چهارشنبه پیامکی از سخنگوی محترم شورای اسلامی شهر به من رسید و از من دعوت شد که به محل شورا بروم. قبل از ظهر بود که جهت اطلاع رسانی از  اوضاع درمان شهر و به ویژه فوریت های پزشکی 115 به عنوان شهروند به آنجا رفتم چون قبلا از مسئولیت 115 کناره گیری کرده بودم. رئیس و سخنگو جداگانه جلسه داشتند. مدتی صبر کردم تا آقای سعیدی جلسه را ترک کرد و برای گفتگو نزد من آمد و سپس در محلی جداگانه صحبت کردیم.

     از هر جایی سخنی بود بویژه از عدم اعتماد . گفتم برای جلب اعتماد مردم  دو نکته را در نظر داشته باشید:

1- بیدگلی ها از تصمیمات و اقدامات شورا آگاهی ندارند و از آنجا که در شورا نماینده ای ندارند و اعتماد هم ندارند  نگاهشان به کارمندان شهرداری ناحیه 2 و بویژه شخص مدیر ناحیه است. ایشان را نسبت به کارهای خود و رعایت عدالت توجیه نمایید که اگر این افراد قانع شوند کار شما راحت تر می شود.

2- برای جلب اعتماد ، از انتخاب فرماندار بیدگلی حمایت کنید.یک اقدامی انجام دهید تا در عمل ثابت کرده باشید . به حرف گفتن که نیست.

پاسخ ایشان :

1-  به علت عدم تمکین مهندس توحیدی ، تصمیم گرفته شد که به جای  ایشان آقای مطلبی به عنوان مدیر ناحیه 2 انتخاب شود.

2- انتخاب فرماندار را به نماینده مجلس واگذار کرده ایم و شورا وارد این بحث نمی شود و کاری هم به حرف کسی ندارند .

در ادامه خاطره ای تعریف نمودم:

     در سال 85 قرار بود به سمت مدیر شبکه انتخاب شوم. برای مصاحبه به اصفهان رفتم و مسئول مربوطه گفت: "تا ظهر ابلاغت آماده می شود. " آنجا بودم که آقای دکتر ...... آرانی وارد شد و به اتاق مسئول مربوطه رفت. مدتی طول کشید تا بیرون آمد و رفت. پس از او هم مقام مسئول از اتاق خارج شد و گفت: برو ابلاغت را بعداً می فرستیم ."

    در ادامه در مورد مسائل و مشکلات درمانی بویژه فوریت های پزشکی 115 تبادل نظر شد و مقرر گردید در جلسات کمیته بهداشت و درمان شورا دعوت شوم.

 

 

/ 1 نظر / 28 بازدید
سی سیب

سلام عید شما مبارک . صلوات .[گل]