به مناسبت عید غدیر خم

به نام خدا

     ما مدعیان تشیع و شیعیان مدعی ،‌ دروغگویانی هستیم که حضرت علی (ع) را بد معرفی می کنیم. ادّعا می کنیم شیعه ( پیرو ) کسی هستیم که نزد او خلافت ( حکومت ) به اندازه آب بینی بز هم ارزش نداشته است.

  حامیانی هستیم که علی را نشناخته در پی نفی مخالفان او هستیم. با این وضع آیا ما حامی شخصی هستیم یا مخالف اشخاصی دیگر؟

    اگر پیرو حضرت علی (ع) هستیم باید منش و رفتار او را سرلوحه خود قرار دهیم.وقتی برادر نابینایش عقیل مقداری از بیت المال وام خواست با او چگونه برخورد شد؟  وقتی زبیر  ( که فامیلش بود و از معدود افرادی بود که در تشییع جنازه حضرت زهرا نیز شرکت کرده بود ) برای کار شخصی نزدش آمد چگونه رفتار کرد؟ وقتی در زمان خلافتش زیور الات یک زن از اقلیت های دینی به زور سلب شد  چه گفت ؟ هنگام تقسیم بیت المال کسانی که در نبرد شرکت کرده بودند با سایرین برابر بودند یا متفاوت؟

         بیایید روراست باشیم. همه دروغ می گوییم.

/ 2 نظر / 4 بازدید
فرزین

با سلام وبلاگ نويس گرامي نام وبلاگ شما در وبلاگستان شهر درج شد. شما نيز وبلاگستان شهر در فهرست لينك هاي خود بگذاريد. با مراجعه به وبلاگستان از تازه ترين وبلاگهاي به روز شده آران و بيدگل(همراه با عنوان و چندسطر از آخرين پست ارسالي هر وبلاگ)با خبر شويد و يا با وبلاگهايي كه تاكنون نمي شناخته ايد آشنا شويد .تاكنون بيش از 140 سايت و وبلاگ در فهرست وبلاگستان قرارگرفته است. باسپاس. وبلاگستان شهـــــــــــــر:http://blogestan89.blogspot.com