به نام خدا

سودی نکند هر که خریدار تو شد

                             صحت نپذیرد انکه بیمار تو شد

آسوده نشد دلی که افگار تو شد

                           ای وای بر آنکس که گرفتار تو شد

                    ***

دیشب به من آن گل از طرب می خندید

                      بر گریه ی من شب همه شب می خندید

می گفتمش از گریه ی من داری خوش

                       می گفت نه و به زیر لب می خندید

اشعار فوق برگرفته از رباعیات صباحی بیدگلی است. شنیده ها حاکی از آن  است که لوح فشرده ی دیوان صباحی بیدگلی نیز قرار است تهیه و در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

/ 7 نظر / 4 بازدید
MEDEDUINFO

MEDEDUINFO http://mededuinfo.blogfa.com Please visit this page regularly to view future updates به نام خداوند بخشنده مهربان تا توانی به جهان خدمت محرومان کن به دمی یا درمی یا قدمی یا قلمی "خوانندگان گرامی" هدف این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص آموزش در پزشکی و کلیه مو ضوعات مرتبط با آن می باشد . بخشی از آن نیز به اعلام اطلاعات همایش های مرتبط با این دانش اختصاص خواهد یافت. لطفآ علاوه بر "صفحه نخست" , "نوشته های پیشین" را هم روئیت نموده و در محل مخصوص اعلام نظر فرمایید. به منظور ارسال خبر فعالیتهای علمی آموزشی و پژوهشی دانشجویان کارآموزان کارورزان دستیاران تخصص دستیاران فوق تخصص مربیان استادیاران دانشیاران استادان و سایر گروههای مرتبط با فرایند آموزش پزشکی جهت درج در این وبلاگ علاوه بر درج مستقیم در قسمت نظرات می توانید جهت مکاتبه مستقیم از نشانی پست الکترونیک زیر نیز استفاده نمایید: mededuinfo.mededuinfo@gmail.com MEDEDUINFO http://mededuinfo.blogfa.com Please visit this page regularly to view future updates

دکتر سردار

خسته نباشید ! حدودا یکسال قبل یک نظر خواهی در ارتباط با ترک سیگار با دوستان داشتم (برای ترک سیگار کمکم کنید ! ) . ایده ها و مطالب ارسالی دوستان عالی بودند . تصمیم گرفته بودم که بر اساس نظرات دوستان و با بیان روشهای جدید ، مقاله ای در آن ارتباط بنویسم . اخیرا نگارش را شروع کرده بودم اما به دلایلی ادامه آن به تاخیر افتاد . در نظر دارم در این پست ادامه آن مقاله را بنویسم .

متو

گل یادم رفت بذارم [گل][گل][گل][چشمک]

پزشک 78

salam gashang bud rasti man be internet dastrasi nadaram, alan ham ba irancell vasl shodam.