نقاط حادثه خیز جاده ای شهرستان

به نام خدا

    طی مدتی که در مرکز فوریت های پزشکی شهرستان بوده ام اعزام هایی برای سوانح و تصادفات جاد ه ای وجود داشته است که اکثر حوادث جاده ای در محدوده شهرستان بدین شرح بوده است:

1- در جاده ابوزیدآباد- کاشان: وجود دو پیچ خطرناک بین ریجن و علی آباد فخره باعث بروز چندین مورد واژگونی خودرو گردیده که اکثراً غیر بومی و ناآشنا به مسیر جاده بوده و قبل از پیچ ، از سرعت خودرو نکاسته اند.

2- در جاده سفیدشهر- کاشان : وجود دو پیچ خطرناک بعد از پمپ بنزین علی آباد باعث بروز تصادفات زیاد و تلفات انسانی بسیار گردیده است.

3- در جاده نوش آباد- علی آباد: در پی آسفالت نمودن  این جاده، سرعت وسائط نقلیه بیشتر شده ولی وجود دیوار در کنار پیچ جاده باعث کاهش دید رانندگان و بروز تلفات گردیده است.( جنب موتورخانه چاه آب)

4- در جاده یزدل- طاهرآباد: وجود پیچ خطرناک در این جاده نیز تاکنون چندین مورد واژگونی خودرو به دنبال داشته است.

5- در جاده مرنجاب وجود شیب تند خطب شکن باعث سرعت گرفتن خودروها و خروج آنان از جاده گردیده که واژگونی خودرو را در پی داشته است. علاوه بر آن وجود شن های روان در کنار جاده باعث گردیده تا رانندگان ناآشنا بر اثر کمی غفلت گرفتار شوند.

/ 2 نظر / 31 بازدید
بچه سرمحله

اقای دکتر ناظمی سلام .................................. در وبلاگ حیدر بنده را شرمنده فرمودید کوچیک شماییم موفق باشید

دبیرخانه مسابقه پرواز

با سلام مسابقه موشک های کاغذی تحت عنوان پرواز فردا جمعه مورخ 1393.5.17 صبح از ساعت 8 صبح الی 12 در مکان سالن شهدای فرهنگی برگزار میگردد. در ضمن یکی از اهداف این مسابقه یاد کردن از کودکان مظلوم غزه و فلسطین میباشد. همچنین از شما سرور گرامی هم دعوت به عمل می آید تا در این مراسم حضور به هم رسانید. با تشکر. شماره تماس : 09103105212 مصطفی ساطع