اتاق عمل

باسمه تعالی
همگام با تعمیرات سایر قسمت های بیمارستان لزوم بهسازی اتاق عمل نیز حس می شد. کفپوش های غیر استاندارد در برخی اتاق ها‌‌ - کم بودن فضای فیزیکی و قراردادن ۲ تخت عمل در یک اتاق - ریزش سقف و پوسته شدن رنگ سقف - نبود سینک اسکراب بانوان و ... از جمله نقایص اتاق عمل بود با مساعدت ریاست دانشگاه که در روز ۲۸ اسفند اعتبار لازم را برای این کار در نظر گرفتند کار اجرایی تعمیر از روز دوم فروردین شروع شد. به علت تعطیلات نوروزی و عدم هماهنگی قبلی با مشکلات زیادی روبرو بودیم. بنا و کارگر- کاشیکار و نقاش ساختمان از جمله کسانی بودند که امسال تعطیلات نداشتند. ریاست بیمارستان هم تاکید دارد که هرچه سریعتر اتاق عمل راه اندازی شود.
شمارش معکوس برای راه اندازی مجدد اتاق عمل شروع شده است. یک اتاق عمل به سه اتاق قبلی اضافه گردید. کفپوش ها از تهران سفارش داده شده و تحویل گردیده است. شیر چشم الکترونیک نیز قرار است تا فردا تحویل گردد. برای هر اتاق یک کولر گازی در نظر گرفته شده است.  چراغ سیالتیک نیز در حال خرید است. 
درب بیمارستان نیز قرار است ریلی و قابل کنترل باشد. حوض و آب نمای محوطه نیز آماده شده است. امروز قرار است یک نفر اره برقی بیاورد و درختان خشک شده از سرمای شدید زمستان گذشته را قطع نماید. نرده ها نیز باید تا آخر هفته نصب شوند. ساختمان مدارک پزشکی نیز آماده است و پس از رنگ آمیزی دربها و نصب پرده انشالله تا شنبه آینده افتتاح شود. تابلوها نیز پیگیری می شود تا شنبه آماده باشند. لباس های یکبار مصرف نیز به تعداد کافی در نظر گرفته شده است.  متاسفانه برنامه کاری کلینیک بیهوشی واقع در بیمارستان نقوی تغییر یافته است و لازم است پمفلتهای راهنمای بیماران تغییر یابد تا بیماران دچار مشکل نشوند
پایگاه بهداشتی داخل بیمارستان نیز احتیاج به بهسازی و حتی تغییر محل دارد.

به امید فردایی بهتر 

/ 4 نظر / 6 بازدید
پدر

خسته نباشی واقعا سال نو مبارک...

منوچهر

این طور که بوش می یاد تمام عید در حال تلاش برای بیمارستان بوده اید خب اجرکم عند الاه مو فق باشی و تندرست

منوچهر

به قول عمه ی بچه ها دکتر چه مهربونه نیستی مطلب جدید نداری [شوخی]