نظرات 1

به نام خدا

نظر کاربر:

     سلام یعنی به نظر شما از فلسطین حمایت نکنیم؟ (همونطور که میدونید فلسطین که برداشته بشه کم کم نوبت ایران می شه) پس چه کنیم؟ ضمنا شما که داعش و فلسطین رو یکی می دونید، پس چرا توی این جنگ داعش به فلسطینی ها کمک نمی کنه؟

نویسنده: محمد

پاسخ:

      سلام . به نظر من خطر داعش بیشتر از خطر اسرائیل است . چون هم اعمال وحشیانه تر از اسرائیل دارد و هم به مرزهای ما نزدیکتر است و هم قرار بود راه قدس از کربلا بگذرد . فعلا کربلا هم در خطر است . داعش و فلسطین را کاملا منطبق بر هم نمی دانم ولی از بین سوریه و حماس کدام را برمی گزینید؟ حماس در کنار داعش و النصره بر علیه سوریه می جنگید باز هم معتقدید هم باید به سوریه کمک کرد و هم به حماس؟

      دلیل اینکه داعش به غزه کمک نمی کند این است که داعش شیعیان را مشرک و بدتر از اسرائیل کافر می داند و به عقیده غلطش باید اول شیعیان را قتل عام کند بعد سراغ اسرائیل برود. بر خلاف القاعده که اولویت اولش مبارزه با کفار و امریکایی هاست اولویت اول داعش تشکیل حکومت و محو تشیع است.

     از این گذشته کی گفته فلسطین که برداشته بشه نوبت ایران می شه؟! اسرائیل در نگهداری اراضی اشغالی جنگ شش روزه هم مونده. صحرای سینا را که به مصر پس داد. جنوب لبنان را که حزب الله پس گرفت.

    برای آزادی قدس باید از عراق و سوریه و لبنان گذشت. فعلا هر سه کشور درگیر جنگ با داعش هستند. پس خطر اولی به نظر من داعش است. نمی خواهم اسرائیل را تطهیر کنم ولی جایی نشنیده ام که سربازان اسرائیلی با سرهای بریده فلسطینیان فوتبال بازی کنند یا مانند لباس به بند آویزان کنند.

پی نوشت:

- کوتاهی رسانه ای ما در قبال اخبار قتل عام های عراق

 

/ 6 نظر / 43 بازدید
امیرحسین

آقای ناظمی. خوب است این خبرراپیگیری نموده وبغض داعش رانسبت به مردم غزه وفلسطین دریابید. داعش پرچم فلسطین رالگدکوب نمود. http://www.bloghnews.com/news/49406/%D8%B9%DA%A9%D8%B3/%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D9%84%DA%AF%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF!.html

عباس ایمانیان بیدگلی

سلام به نظر من خطر اسرائیل برای ما یه خطر استراتژیکی هست و خطر داعش یه خطر ایدوئولوژیکی و هر دو خطرناک و لایق نیستی هستند. آمریکا و اسرائیل که از حمله بیش از 50 ساله خود به فلسطین و فشارها و تحریم های سیاسی اقتصادی به مسلمانان خسته شده اند حالا از ست دیگر جبهه یعنی نیروهای خودی عناصر خودفروخته داعش را با تطمیع تجهیز کرده اند تا فشار خود را به جبهه اسلام دو برابر کنند بگذریم از این که شاید در میان فلسطینیان یک داعشی پیدا شود یا در میان داعشی یک فلسطینی اما نکته مهم اینجاست که هر اسرائیل و داش دو سر یک اژدها هستند که کمر به نابودی اسلام و تشیع بسته اند و نزاع ما بر سر این که کدام خطرناک ترند راه به جایی نمی برد بلکه باید با هشیاری و همت بیشتر در دو جبهه به جنگ این دو آفت و سرطان خانمان سوز برویم و از تمام راه های ممکن برای سرکوب کردن آنها استفاده کنیم و بدانیم که دشمن هرازگاهی ما را به شکلی مشغول می کند و در پشت پرده قاتلان و جاهلانی چون یهود و داعش را آماده مقابله با ما می کند و ما باید هر لحظه منتظر دسیسه تازه دشمن باشیم و رنگ ها و اسم ها ما را در تشخیص دشمن واقعی و نیرنگش دچار اشتباه نکند.

وحید

اسنودن فاش نمود: گروهک داعش مهره سرویسهای اطلاعاتی موسادهستند. خوب است این راهم بدانیدکه داعش فتوابه حرمت شرکت درتظاهرات روزقدس داده.این ها همه بدین معناست که داعش درتقابل باخط مقامت درمنطقه عمل میکند.

محمد

سلام دکتر فعلا بیا راهپیمایی ایشالا بعدش بحث رو ادامه میدیم یا علی

همشهری

در جواب کاربر بنده نیز عرض کنم هدف شما از کمک به فلسطین حمایت از مظلوم است یا جلوگیری آنها از حمله اسراییل به ایران بارها گفته اند که فلسطین سنگر ایران است یعنی کودکان غزه کشته شوند تا جلو اسراییل گرفته شود آیا این منطق اسلام است

منتظر سحر

قابل توجا آقای ایمانیان محمد مرسی رییس جمهور به قول رسانه ملی! اسلامگرای مصر که حماس نیز شاخه ای از اخوان المسلمین است به علمای الاظهر گفته بود خطر تشیع بیشتر از خطر صهیونیست است بنده از غزه حمایت میکنم هرچند مخالف اسد باشد به این دلیل که مسلمان و مظلوم هستند حمایت به راهپیمایی نیست مخصوصا وقتی قرار است از راهپیمایی بهره برداری سیاسی بشود!!!!!!!!!!