موفقیت مدرسه نیکبخت

به نام خدا

        در مرحله دوم مسابقه علمی در مدارس راهنمایی ، در کلاس دوم راهنمایی  دو تن از دانش آموزان مدرسه راهنمایی نیکبخت رتبه های اول و دوم و دو تن از دانش آموزان کلاس سوم این مدرسه رتبه های دوم و سوم را در سطح شهرستان به خود اختصاص داده اند. این موفقیت را ابتدا به خود آنان و سپس به مدیر مدرسه ، آقای سید عیسی هجری ، و تمامی آموزگاران این مدرسه و والدین گرامیشان تبریک عرض می نمایم. امید است در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشند. از سوی اداره آموزش و پرورش به 3% افراد برتر جوایزی اهدا شد و از مدرسه 80 نفری نیکبخت 6 نفر جایزه دریافت کردند.

اسامی دانش آموزان برتر این مدرسه:

کلاس دوم راهنمایی :

                     1- آقای امیرحسین عامری فرزند علی   رتبه اول شهرستان

 

                     2- آقای امیرحسین پورهاشمی فرزند سید محمد رتبه دوم شهرستان

کلاس سوم راهنمایی:

                   1- آقای عباسعلی رمضانی فرزند حسن    رتبه دوم شهرستان

                   2- آقای علیرضا بیابانی فرزند رحمت الله    رتبه سوم شهرستان

                   3- آقای علیرضا احمدی فرزند قربان ( تبعه افغانستان) رتبه نهم شهرستان                    4- آقای امیررضا ناظمی فرزند محمد رتبه دهم شهرستان

            با رشد پسر بزرگم و گذر از مرحله ابتدایی ، مدرسه راهنمایی  نیکبخت را انتخاب کردم و طی این سه سال در دو  مدرسه عضو و رئیس انجمن اولیا و مربیان بودم (با وجود درخواست معاف کردن اینجانب): مدرسه ابتدایی شهید رزاق زاده که سال گذشته با همت مدیر مدرسه ( جناب آقای عصاری) به عنوان مدرسه نمونه استان انتخاب گردید و مدرسه راهنمایی نیکبخت .

          در ابتدای سال به مدیر مدرسه متذکر شدم  که رسالت و وظیفه اصلی دانش آموزان آموختن علم است و باید به این امر توجه بیشتری نمود و از وی خواستم که  اگر برنامه های فوق برنامه در جریان درس بچه ها اخلال ایجاد کند از آن پرهیز شود. همچنین سال گذشته به 45 نفر دانش آموزی که مرحله اول مسابقه علمی را با موفقیت طی کرده بودند جایزه نقدی پرداخت گردید .

/ 3 نظر / 7 بازدید
عارف فاضل

سلام.شما را لینک وبلاگم کردم. یه سری بزن به من

محسن معتمدی ( ناگفته ها)

با سلام برنامه کانون چی رئیس می خواهیم یا علی

سید حسن سعیدزاده بیدگلی.صهبا

سلام برای همه آرزوی موفقیت میکنم