نوروز 88

به نام خدا

فرا رسیدن بهار طبیعت و سال جدید را به تمامی دوستان تبریک می گم به ویژه دوستانی که لطف کردند و با ارسال پیام و پیامک ،بنده را شرمنده کردند . از تمامی کسانی که لازم بود به آنها سر بزنم ولی نتوانستم ، پوزش می طلبم.امسال قصد دارم بیشتر به اینترنت سر بزنم.

 قسمت هایی از واحدهای تابعه را دفراگ کرده ام و انشالله بقیه قسمت ها را نیز امسال دفراگ نمایم. برنامه امسال را توسعه کیفی و رضایت بیشتر ارباب رجوع قرار داده ام و توسعه کمّی با توجه به شرایط فعلی زیاد مقدور نیست.

پایگاه فوریت های پزشکی جوادالائمه را که باید امسال به بهره برداری برسد قصد دارم از اول اردیبهشت ماه افتتاح نمایم. هر چند هنوز نیرو و بودجه لازم برای این کار در نظر گرفته نشده ولی با توجه به تجربیات گذشته که ابتدا مناره دزدیده می شود و سپس چاه کنده می شود این کار باید انجام شود . در تعطیلات نوروز هم یک پرستار مرد و یک راننده آنجا شیفت گذاشتم که در 8 ماموریتی که انجام داده اند مفید بوده اند. الحمدلله امسال تابه حال مرگ در اثر تصادف در منطقه تحت پوشش ما اتفاق نیفتاده است.

روش کاری من کاهش نیرو برای انجام بهتر کارهاست. نیروی اضافی باعث احتقان می شود. جالب است که هر چه نیرو اضافه شود اضافه کار بیشتری مورد نیاز است. عده ای فکر می کنند اضافه کار برای ترمیم حقوق کارمند است نه جبران کمبود سیستم.با توجه به این امسال قصد داشتم برخی واحدها را در هم ادغام کنم و با توجه به شعار امسال مبنی بر اصلاح الگوی مصرف ، پشتوانه لازم برای این کار را نیز دارم. برای مثال پایگاه فوریت های پزشکی ابوزیدآباد و درمانگاه ابوزیدآباد - آنکال اتاق عمل بیمارستان سیدالشهدا و اتاق عمل بیمارستان شهید رجایی را می توان ادغام نمود .

 

 

 

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
بیدگلی

اقای دکتر سلام عیدت مبارک بله شعر از خودم بود.یک وقتی یک چیزی میگم اسمش را شعر میگذارم.[لبخند]

شیطون بلا

به به!به به!آقای دکتر ناظمی!!!!!پس از 10000000000000000000000سال(!)به ما فقیر فقرا سر می زنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خبره؟؟؟؟؟؟؟راستی سال نو شما هم مبارک!!!!!!!!بازم بیاین!