جوان گرایی در شورای شهر

به نام خدا

      از آنجا که جوان سرشار از انرژی است کارهایی که به جوانان سپرده شود غالباَ به خوبی به پایان می رسد به شرطی که به آنان اعتماد شود. انقلاب اسلامی و تغییر سرنوشت کشور توسط جوانان انجام شد. جنگ توسط جوانان اداره شد . در تیم های فوتبال نیز تیم هایی که دست به جوان گرایی زده اند نتیجه گرفته اند که معمولا درصدی از افراد باتجربه نیز در کنار آنان لازم است. شایسته است در اداره شهر و شورای شهر نیز به جوانان اعتماد کنیم و کارها را به آنان بسپاریم که اگر چنین شود  4 سال بعد ، پشیمان نخواهیم بود.

      

/ 5 نظر / 28 بازدید
شمیم هجرت

دکتر سیاست آمد [گل]

ض

تخریب شما در وبلاگ های ارانی شروع شد اطفا به انها پاسخ بدهید در نظرات جوان کویر امده است بیدگلی های عضو شورای مساجد بیدگل به صورت تمام قد از انشقاقی که اطرافیان تیمسار منصوری در آران دارند بوجود می آورند حمایت کردند. انشقاقی که بدون شک نتیجه ای جز پیروزی دوباره بیدگل در انتخابات شورای شهر نخواهد داشت و به دنبال آن حیف و میل بودجه های شهر و افتادن کار به دست عده ای یک جانبه نگر و طلبکار از مردم آران. بیدگلی ها خرسندی خود زا این انشقاق را به راه های مختلف ابراز کرده اند از جمله دو وبلاگ که دارندگان آنها به تعصب بیدگلی معروف هستند. یکی که معاون شبکه بهداشت است و عامل تاخیر چندین ساله در ساخت بیمارستان امام حسن(ع) و دیگری هم با عکسی که برای مطلبش گذاشته خود کینه و تعصب خود را نمایش داده است: 1- http://monazzam.persianblog.ir/ 2- http://sobahi.blogfa.com

وهابیت...

اسناد شکسته شدن پهلوی حضرت زهرا سلام الله علیها همچنان منتظر حضور گرمتان و دیدگاهای ارزشمندتان هستیم... اجر شما با حضرت زهرا(س)

احمد حقیقی آرانی

با سلام و خسته نباشید. گوشه ای از سخنان مقام معظم رهبری درمورد انتخابات ریاست جمهوری را در وبلاگم قرار دادم پیشنهاد میکنم یه نگاهی بیندازید. ممنون.