فوتسال

به نام خدا

از برنامه هایی که در ماه رمضان رواج می یابد مسابقات فوتسال است. امسال در دانشگاه نیز این مسابقات برگزار شده  و بیمارستان ما نیز یک تیم داده است .

یکی از دوستان تعریف می کرد چند سال قبل که تیم بیمارستان مسابقه داشته در حال باخت بوده که به آقای دکتر .......... زنگ می زنند که :زود خودت را برسان! . دکتر هم در مطب مشغول ویزیت بوده  به بیماران می گوید : اورژانسی با من کار دارند و باید بروم. خود را به مسابقه می رساند و بعد از مسابقه به مطب باز می گردد.

/ 4 نظر / 3 بازدید
محمد

سلام دوست عزيز اينطور که مي بينم توي ويلاگت تبليغي نذاشتي اين خيلي بده چون به اين صورت استفاده از زحماتت نمي کني شايد اصلا قصدت از زدن وبلاگ سود نبوده مثه من و خیلی های دیگه . ولي حالا که ميشه چرا سود نکني منم تا چند وقت پيش در وبلاگم تبليغات نميزاشتم ولي الان فهميدم که اشتباهي کردم مي تونستم تا الان خيلي سود کنم ولي به اين نتيجه رسيدم که هيچ وقت دير نيست و در اين سايت عضو شدم سيستم سايت به گونه اي هست که شما برو روي وبلاگت تبليغات اونها رو مي زاري و اونا در عوض هر کليکي که بر روي تبليغات از سوي بازديدکنندگان بشه به شا پول مي دن تازه هر کس رو هم معرفي کني به سايت ( يعني همين کار يکه من دارم مي کنم البته اگر شما افتخار بدين) باز يک پولي هم اونجوري مي گيري البته این سایت هم معتبره و هم نسبت به سایت های دیگه ی کسب درآمد بیشتر پول میده پس عجله کن براي ثبت نام روي وبسايت کليک کن به وسيله اين ليتک هم مي توني ثبت نام کني http://www.oxinads.com/index.php? a=1935

پزشک 78

به به دکتر فوتبالیست[لبخند] گیک یعنی تقریبا معتاد به کامپیوتر

عموزاده

اگر بازیکنان باشگاهی وملی ماهم مثل این دکتر به تیمشان تعصب می داشتند ایران قهرمان جهان می شد

قند علی

نمیدونم کدوم شهر هستید ولی توی اینجایی که ما هستیم ازین دکترهای در پیت پیدا نمیشه! شرمنده