ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

نظرات 2

به نام خدا

نظر کاربر:

      با سلام بهتره آقای دکتر برید راز قطعنامه و خاطرات مستند آقای هاشمی را بخونید  تا ببینید کیا جام زهر را به امام نوشاندند اگه محسن رضایی بلد بود جلو پسرش را میگرفت هرز نره .اونایی که از کشور دفاع کردند کسای دیگه ای بودند نه امثال هاشمی که از یک شایعه ی پیشگویی زلزله در میره به سد لتیان و محسن رضایی هم که  پاسخ تفکرات و نظرات نابش را در جریان انتخابات گرفت . بعد هم من فکر میکردم شما خیلی مودب تر و پرحوصله تر باشید و از جا در نرید هنوز کار داریم! دکتر !

نویسنده: من انقلابی ام ( کاریش نمی شه کرد .)

پاسخ:

سلام. اولا کی صحبت از هاشمی کرد؟ چرا هرجا کم می آری به جاده خاکی می زنی؟

دوماً پسر نوح هم از غرق شدگان بود پس حضرت نوح.....؟!!!!!! این هم شد دلیل؟ تو هم مثل همونی که می گفت: بگم بگم.

سوماً اگر قرار باشد در انتخابات جواب گرفته شود پس دیگران مثل جلیلی هم جواب گرفته اند. حداد عادل  هم قبلا جواب گرفته بود.

چهارم : اگر وضعیت ایران در  زمان پذیرش قطعنامه را مطالعه کنی می بینی که در چه شرایطی امام قطعنامه را پذیرفت. نیرو برای پدافند خطوط اول هم به اندازه کافی نبود. شب قبل از حمله عراق به فاو در تاریخ 28/01/67 جابجایی نیروهای عراقی را رزمندگان ما دیده بودند ولی مهمات برای بارش آتش تهیه بر سر دشمن را نداشتند . وقتی امام قطعنامه را پذیرفت فاو و شلمچه و جزایر مجنون را عراق پس گرفته بود . حلبچه را ایران خالی کرده بود و به مرزها برگشته بود کجای کاری؟ آ ن زمان کجا بودی؟ ای کاش بودی و می دیدی. گفتم برو شنیده ها را از کسانی که دیده اند بپرس.

پنجم: اگر خیلی ادعات می شه که هاشمی ترسید و تو نمی ترسی یک هفته فقط یک هفته برای مقابله با جنایتکاران به عراق  برو و از حرم ائمه دفاع کن! چرا توفیق جهاد پیدا نمی کنی؟

ششم: هنوز فرق سوریه و فلسطین را نمی دانی . اگر  محمودرضا بیضایی در سوریه در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و در مقابله با  داعش یا النصره شهید شد چه ربطی به فلسطین داره که خون این شهید بی ارزش شده باشه؟ چرا آسمان و ریسمون را به هم می بافی؟

هفتم اینکه با عبارت " هنوز کار داریم" یعنی داری منو تهدید می کنی؟

+ mohammad ; ۱٢:۳٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱ امرداد ۱۳٩۳
comment نظرات ()