ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

نظرات 1

به نام خدا

نظر کاربر:

     سلام یعنی به نظر شما از فلسطین حمایت نکنیم؟ (همونطور که میدونید فلسطین که برداشته بشه کم کم نوبت ایران می شه) پس چه کنیم؟ ضمنا شما که داعش و فلسطین رو یکی می دونید، پس چرا توی این جنگ داعش به فلسطینی ها کمک نمی کنه؟

نویسنده: محمد

پاسخ:

      سلام . به نظر من خطر داعش بیشتر از خطر اسرائیل است . چون هم اعمال وحشیانه تر از اسرائیل دارد و هم به مرزهای ما نزدیکتر است و هم قرار بود راه قدس از کربلا بگذرد . فعلا کربلا هم در خطر است . داعش و فلسطین را کاملا منطبق بر هم نمی دانم ولی از بین سوریه و حماس کدام را برمی گزینید؟ حماس در کنار داعش و النصره بر علیه سوریه می جنگید باز هم معتقدید هم باید به سوریه کمک کرد و هم به حماس؟

      دلیل اینکه داعش به غزه کمک نمی کند این است که داعش شیعیان را مشرک و بدتر از اسرائیل کافر می داند و به عقیده غلطش باید اول شیعیان را قتل عام کند بعد سراغ اسرائیل برود. بر خلاف القاعده که اولویت اولش مبارزه با کفار و امریکایی هاست اولویت اول داعش تشکیل حکومت و محو تشیع است.

     از این گذشته کی گفته فلسطین که برداشته بشه نوبت ایران می شه؟! اسرائیل در نگهداری اراضی اشغالی جنگ شش روزه هم مونده. صحرای سینا را که به مصر پس داد. جنوب لبنان را که حزب الله پس گرفت.

    برای آزادی قدس باید از عراق و سوریه و لبنان گذشت. فعلا هر سه کشور درگیر جنگ با داعش هستند. پس خطر اولی به نظر من داعش است. نمی خواهم اسرائیل را تطهیر کنم ولی جایی نشنیده ام که سربازان اسرائیلی با سرهای بریده فلسطینیان فوتبال بازی کنند یا مانند لباس به بند آویزان کنند.

پی نوشت:

- کوتاهی رسانه ای ما در قبال اخبار قتل عام های عراق

 

+ mohammad ; ٩:٥٥ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱ امرداد ۱۳٩۳
comment نظرات ()