ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

دیدار با اعضای شورا

به نام خدا

فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ

         دیروز به عنوان شهروند (و نه نمایندگی از سوی کسی یا کسانی ) به محل شورای اسلامی شهر رفتم و با دو تن از اعضای شورا گفتگو داشتم . در مورد نحوه انتخاب اعضای شورا حرف و حدیث هست (و در جلسه نیز در این مورد صحبت شد ) ولی حال چه باید کرد؟ آیا باید در گذشته ماند و از گذشته گفت یا باید مانند فوتبال ، اشتباهات داوری را پذیرفت و به زمان حال باز گشت؟ مگر منظور از راهیابی افراد بیدگلی به شورا ، لحاظ شدن مسائل بیدگل در تصمیم گیری ها نبود؟ از طریق اعضای فعلی نمی شود مسائل را پیگیری نمود؟!!!

     از جمله موارد مطرح شده در این دیدار می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • آلوده ننمودن فضای مجازی و رسانه ای به حاشیه های تفرقه انگیز و تحریک آمیز به منظور همگرایی بیشتر

  • شفاف سازی بودجه شهرداری (حتی دوران شورای سوم )به علت حساسیت موضوع تا هر دو طرف فکر نکنند که در حقشان اجحاف شده است.  

  • بررسی هزینه های جاده قدیم : اگر به علت خارج از محدوده بودن جاده قدیم ، در حیطه شهردارای مرکزیست پس نباید از اعتبارات و دارایی های شهرداری ناحیه 2 ( مانند زمین های شهرک پردیسان یا گلستان ) خرج شود و اگر چنین شده باید بازگردانده شود.

  • دقت در پاراف  نمودن نامه ها و درخواست ها از سوی شورای اسلامی شهر که ابتدا بررسی و کارشناسی شود و بعد دستور صادر گردد.

  • نظارت بر عملکرد ادارات که مبتلابه  شهروندان کل شهر می باشد.  

در  این دیدار اعضای شورا از زحمات آقای مهندس توحیدی تقدیر و تشکر نموده و اعلام نمودند که با توجه به شناختی که از ایشان و تعهد وی دارند تمامی قراردادها و نقطه نظراتش مورد تاییدشان می باشد.

سایر موارد مطرح شده:

  • در جلسه تبیین بودجه شهرداری از مهندس توحیدی خواسته شد که همانند ناحیه 1 ، از ناحیه 2 نیز یک نفر حضور داشته باشد . لذا به منظور بررسی و مطالعه بیشتر نامبرده ، جلسه به روز بعد موکول گردید و با حضور وی تشکیل گردید.

  • در بازدید آقای مهندس قنایی مقدم از پروژه جاده قدیم برای نشان دادن پایبند نبودن پیمانکار جدول گذاری به تعهداتش و عدم زیرسازی محل نصب جدول که منجر به سست بودن جداول می گردد ضربه ای با پا به جدول زده شد که سنگ جدول از جایش کنده شد ولی جور دیگری برداشت شد.

فعلا مورد دیگری در خاطرم نیست.

 

+ mohammad ; ۸:٤٤ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٩ اسفند ۱۳٩٢
comment نظرات ()