ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

این قصه سر دراز دارد

به نام خدا

   اپیزود اول :

       چند روز  فیلم مصاحبه بچه های گردان امام محمد باقر (ع) به دستم رسید . هرچه گشتم اثری از مصاحبه یا حتی معرفی رزمندگان بیدگلی نیافتم . بچه های اصفهان یا شهرهای دیگر در  حد معرفی بود ولی از بیدگلی ها اثری نیافتم

اپیزود دوم:

     یکی از وبلاگ هایی که به نظر می رسد بلندگوی انحصارطلبان است چند روز قبل مطلبی موهن و تحریک آمیز  منتشر کرد  و علیرغم  تذکر اصلاح نکرد. نمی دانم در شرایط کنونی با داشتن دشمنان سرسخت در اطراف کشور  دستگاه های نظارتی مسائل داخلی را هم رصد می کنند یا خیر ولی هرچه مردم نجابت به خرج می دهند انحصارطلبان گستاخ  تر می شوند . بعد از انتخابات مهندسی شده که با استفاده از احساسات منطقه ای و سکوت مراجع ذیصلاح و با نقاب ولایتمداری انجام شد عده ای که حسابشان از مردم آران جداست و  عنوان "هلالیست" برازنده شان است گام به گام  سعی در پیشروی (به حساب خودشان) دارند ولی بدانند که بار کج به مقصد نمی رسد. با این کارها هم بیدگلی ها را به سمت شیخ احمد سوق می دهند و  همدلیشان را بیشتر می کنند و هم  با  بیشتر کردن فاصله ها و بلند کردن صداهای اعتراض ، به ضرر آران نیز عمل می کنند .

 اپیزود سوم (ظلم مضاعف):

       به علت نامطلوب بودن جاده قدیم کاشان به آران و بیدگل ، اصلاح و توسعه این مسیر در دستور کار  قرار گرفت . در جریان تملک اراضی اطراف ، معدودی از مالکین که آرانی بودند پول هنگفتی از شهرداری ناحیه 2 دریافت کردند تا رضایت به توسعه جاده بدهند و این جاده با هزینه بیدگلی ها توسعه یافت. شنیده ها حاکی است اکنون که به مرحله ثمردهی رسیده قصد دارند به بهانه های مختلف مانع از دستیابی شهرداری ناحیه  بیدگل به عوارض و مزایای این جاده شوند  که اگر راست باشد شورای فعلی باید پاسخگو باشد.

در پایان : خدا جای حق نشسته است. اگر شورای قبلی 6 سال طول کشید بعید نیست این شورا 2 سال طول بکشد.

+ mohammad ; ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ ; جمعه ٢۳ اسفند ۱۳٩٢
comment نظرات ()