ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

ثبت نام و انصراف

به نام خدا

            با نزدیک شدن زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، جلساتی با برخی دوستان تشکیل گردید و برای ترغیب افراد واجد شرایط برای شرکت در انتخابات اقداماتی انجام شد و در ابتدا خودم قصد ثبت نام نداشتم ولی علیرغم مخالفت شدید خانواده با توجه به اصرار برخی دوستان و انجام به سفارش پدرم که فرموده بود : کاشته ی پشیمون بهتر از نکاشته ی پشیمون است " در انتخابات ثبت نام کردم تا بعد ببینم چی پیش میاید.

           اسامی کاندیدها که اعلام گردید در بین آنان افراد واجد صلاحیت نیز وجود داشتند که این امر برای من خوشحال کننده بود و فرصتی برای انصراف. روند انتخابات هم به سویی می رود که سلامت انتخابات را زیر سوال می برد مثل ورود افرادی به نام معتمد ، انتخاب از محلات مختلف و بر اساس آن ( به جای شایسته سالاری)، انصراف اجباری برخی نامزدها (در بیدگل تاکنون نبوده است ) و .... که موجب دلسردی برخی نامزدها گردیده است. تجربه هم ثابت کرده که ورود به شورا همراه است با تهمت و توهین و ..... که زیاد خوشایند من نیست.  از طرف دیگر شورا تنها محل خدمت به جامعه و  مردم نیست . هر کس بخواهد خدمت کند در هر موقعیتی باشد می تواند برای جامعه مفید باشد ولی عضو شورا بودن ضمن برخورداری از موقعیت خوب برای خدمت ، موقعیتی خطرناک و مسئولیت آور نیز می باشد و کسی باید قبول مسئولیت کند که علاوه بر توانایی ها ، فرصت کافی برای پیگیری امور نیز داشته باشد و صرفاَ حضور در جلسات شورا ، رافع مسئولیت نیست . با توجه به موارد فوق از نامزدی انتخابات انصراف دادم .

       برای تمامی کسانی که امین مردم شناخته شوند و به شورای اسلامی شهر راه یابند ضمن عرض تسلیت ،آرزوی موفقیت در خدمت رسانی به مردم دارم . همگی را به خدای بزرگ می سپارم

+ mohammad ; ۱٢:۱٢ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٠ خرداد ۱۳٩٢
comment نظرات ()