ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

بازدید

به نام خدا

امروز طبق برنامه ،‌مشاور رییس جمهور در امور روحانیت در محل فرمانداری در شورای اداری شهرستان حضور یافت و مدیر شبکه نیز آنجا بود. معاونین بهداشتی و درمانی دانشگاه به همراه دکتر مطلق ، دکتر مقیمی و دکتر مظهری (از وزارت ) به شبکه آمدند و  پس از بررسی مسائل شبکه سه گروه شدند:

١- معاونین دانشگاه و دکتر مطلق به فرمانداری رفتند ولی به علت تحویل ندادن موبایل اجازه ورود به ساختمان را نیافتند و به کاشان برگشتند.

٢- دکتر مقیمی و معاون بهداشتی شبکه برای بازدید به ابوزیدآباد رفتند. در آنجا درخواست راه اندازی رادیولوژی شده که با استدلال های دکتر مقیمی از قبول آن طفره رفته اند.

٣- دکتر مظهری به همراه من به بیمارستان ها رفتیم و از نزدیک با مشکلات درمانی شهر آشنا گردید. برای احداث بیمارستان جدید هم نظرش بیمارستان واحد در مدخل ورودی شهر ( بین جاده های قدیم و جدید) بود و زیاد اصرار داشت که به لحاظ فنی هم صلاح نیست دو بیمارستان ساخته شود. از نظر تجهیزات پزشکی هم قول دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه آمبولانس برای کد دوم فوریت های پزشکی را داد.دستگاه اتوانالایزر برای آزمایشگاه هم درخواست شد که زیاد مورد توجه ایشان قرار نگرفت.

پس از پایان دیدار، ایشان را تا ستاد دانشگاه همراهی کردم. هنگام بازگشت یکی از معاونین دانشگاه با من تماس گرفت و پس از پرس و جو از مناطق بازدید شده تاکید داشت که آیا بیمارستان جدید سیدالشهدا را هم بازدید کرد؟ من هم در جواب گفتم: در هر دو طرف کار شروع شده و هزینه کرده اند.

از دکتر مطلق در مورد چارت سازمانی مرکز امام سوال کردم و ایشان جواب رضایتبخش داد.

 روز گذشته نیز هنگام بازدید یکی از مسئولین دانشگاه  از شبکه برای رفع مشکل بیمارستان گزینه دیگری مطرح شد و آن احداث بیمارستان واحد در آران و دانشکده دندانپزشکی در  بیدگل ( ۵٠% توسط خیرین و گرنه در کاشان  ) مطرح شد که زیاد جدی گرفته نشد چون خودش هم گفت که برای بیمارستان پول می دهند ولی برای دانشکده بعید به نظر می رسد پول بدهند.

+ mohammad ; ۱٢:٢٢ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٠ فروردین ۱۳۸۸
comment نظرات ()