ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

ذره بین

به نام خدا

در شرایط فعلی برای نوشتن مطلب باید جوانب بیشتری را در نظر بگیرم و پس از سبک سنگین کردن از خیر مطلب می گذرم. متاسفانه بیشتر افراد دنبال متهم کردن هستند تا کمک کردن . در جای قبلی که بودم هم از نظر مالی و هم از نظر کاری خیلی برایم بهتر بود ولی با لحاظ کردن برخی مسائل پا در این وادی گذاردم ولی هنوز بیش از چند روز نگذشته ، با مواردی روبرو شده ام که به استعفا فکر می کنم.

از یکطرف مشکلات مردم و نارسایی امکانات موجود که علیرغم تلاش های انجام شده در طی سالیان گذشته به علل گوناگون هنوز حل نشده است ،‌از طرف دیگر مشکلات اقتصادی مردم که این چند روزه بیشتر با آنها مواجه بوده ام و تا جایی که دست من بوده کمک کرده ام از طرف دیگر مشکلاتی که مخالفان به وجود می آورند و در صحبت با مردم با مقصر جلوه دادن من ، سعی دارند مسائل مربوط به حتی سال های گذشته را نیز به من نسبت دهند . مشکلات مربوط به تعامل دو قسمت شهر هم که جای خود دارد .

چندی قبل دوستی می گفت : "کسی باید مسئولیت قبول کند که یا عاشق باشد یا دیوانه"  فکر کنم دومی در مورد من مصداق بیشتری دارد.

پی نوشت:

دوستانی که به صورت ناشناس و با اسامی دوست واقعی و ...... نظراتشان را می فرمایند لطف کنند خود را درست معرفی کنند تا از نظراتشان در دنیای واقعی نیز بهره مند شویم اگر به گفته ی خود اطمینان دارند خود را معرفی کنند ولی اگر قصد دیگری در کار باشد جور دیگری برخورد می شود .

+ mohammad ; ٩:٥۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸٧
comment نظرات ()