ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

تحریف تاریخ در صدا و سیما

به نام خدا

      امروز سالگرد جنایت جنگی صرب های مورد حمایت روسیه  در شهر سربرنیتسا است . در آن دوران ، با سکوت و بی تفاوتی اتحادیه اروپا ، صرب ها هر جنایتی توانستند در مورد مسلمانان انجام دادند و اگر مداخله آمریکا نبود تمام مسلمانان بوسنی قتل عام می شدند ولی در اخبار سراسری ساعت 14 شبکه یک سیما ، خبرنگار اعزامی با کمال خونسردی گفت که امروز سالگرد جنایت صرب های تحت حمایت آمریکاست !!!!!!! و از روسیه اصلاً اسمی نبرد.

     پیشتر شنیده بودم که هدف ، وسیله را توجیه نمی کند ولی انگار موضوع تغییر کرده است و چون با آمریکا مخالف هستیم پس باید تمامی جنایات را به آمریکا نسبت دهیم و اصلا یادمان هم نیاید که آمریکا دولت طالبان را سرنگون کرد و شیعیان افغانستان توانستند نفس بکشند. آمریکا دولت بعث عراق را سرنگون  کرد و شیعیان توانستند سر بلند کنند . آمریکا صرب ها را بمباران کرد و آنها را وادار به عقب نشینی کرد .

   + mohammad - ۱٢:۱٧ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٢۳ تیر ۱۳٩٥
comment نظرات ()

جشنواره هندوانه دیمی سنبک

به نام خدا

      اولین جشنواره هندوانه دیمی سنبک که روز پنجشنبه در تالار سلیمان صباحی با همت انجمن دوستداران میراث فرهنگی سلیمان صباحی و گروه نشاط برگزار گردید می تواند تداوم طبیعت گردی( اکوتوریسم) باشد ( پس از مرنجاب ) و به تنوع توریسم در منطقه کمک کند که این امر مستلزم ورود افراد ریسک پذیر در قالب شرکت های ایرانگردی و جهانگردی می باشد تا با سرمایه گذاری از امکانات آن نیز بهره مند شود و سنبک می تواند یکی از جاذبه های مجموعه توریستی باشد (در کنار اسکی روی شن های روان ، آفرود و .... )

   البته نگرانی کشاورزان سنبک از پر شدن چاله ها نیز جای تامل دارد که به منظور رفع این مشکل می توان از تجربه تپه های سیلک کمک گرفت در انجا برای بازدید مسافرین با کمترین خسارت به محیط ، مسافرین از مسیرهای مشخص شده که با کائوچو پوشانده شده به بازدید می پردازند .

در پایان مراتب سپاس خود را از تمامی کسانی که در برپایی این جشنواره زحمت کشیده اند تقدیم می نمایم.

   + mohammad - ٢:٥٦ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢۱ تیر ۱۳٩٥
comment نظرات ()

فیش های حقوقی نامتعارف

به نام خدا

     امروزه بحث فیش های حقوقی ، نقل محافل و رسانه هاست و همچون موضوع بورسیه ها که آئین نامه ها و بخشنامه ها جای قانون را گرفته بودند در موضوع حقوق مدیران موسسات مالی ( بانک ها و بیمه ها) و شرکت های  دولتی نیز آئین نامه ها و بخشنامه های سازمان ها و شوراها ، جای قانون را گرفته اند و راه مقابله نیز بازگشت به قانون است . امیدوارم که سرنوشت حقوق های آنچنانی مثل سرنوشت بورسیه ها و اختلاس ها نشود که بعید به نظر می رسد چون عزم سیاسی که در تعقیب حقوق ها هست در مورد بورسیه ها و اختلاس ها وجود نداشت و این نشان می دهد که گرچه علنی کردن حقوق ها از جهتی به نفع دولت است ( به علت پرداخت کمتر ) ولی انگیزه الهی نداشته است و کسی دلش به حال بیت المال نسوخته  است. ای کاش حال که مخالفان به مخالفان امیرالمومنین (ع) تشبیه می شوند، کمی هم از اهتمام آن حضرت نسبت به بیت المال عمل می شد.

   + mohammad - ٧:۳۱ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱٤ تیر ۱۳٩٥
comment نظرات ()

شعرواره

به نام خدا

جانا خبر از زمانه ات نیست

شعر و هنر و ترانه ات چیست؟

دشمن به خرد ، فلک را بشکافت

از ما دل هر خرابه بگریست

   + mohammad - ۸:٥۸ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٢ تیر ۱۳٩٥
comment نظرات ()