ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

موتورسیکلت های قاتل

به نام خدا

      چندی قبل جوانی سوار بر موتورسیکلت در بلواری خالی از هرگونه وسیله نقلیه ، دچار سانحه گردید و جان خود را از دست داد که علت حادثه نامعلوم بود.

      چند روز پیش هم جوانی دیگر سوار بر همان نوع موتور سیکلت دچار سانحه گردید و مجروح گشت که بعداً دچار آمبولی چربی گردید و بیهوش گردید. قبل از بیهوشی ، علت سانحه را قفل شدن فرمان موتور سیکلت ذکر کرده بود. این سوال مطرح است که آیا نقص فنی موتور سیکلت می تواند موجب این وقایع ناگوار باشد؟

پی نوشت:

یکی دیگر از جوانان نیز قربانی موتورسیکلت "آپاچی " گردید. گفته می شود ترمز جلو حساس و قاطع این وسیله نقلیه ، باعث تلفات بالا شده است که گاهی دست زدن بچه در جلو موتور، باعث ترمز سریع و محکم موتور شده و کودک به جلو پرتاب شده است.

   + mohammad - ٦:٥٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢۱ اردیبهشت ۱۳٩٤
comment نظرات ()

بازیچه دیوانگان

به نام خدا

        اگر در مقیاس بزرگتر ، یکی مدعی دیدن هاله نور و شنیدن سروش آسمانی است و دیگری معتقد است که آسفالت ،ساخته ی یهودی ها برای ابتلای ایرانیان به دیابت است در مقیاس کوچکتر نیز مورد آزار و اذیت  کسانی  هستیم که پچ پچ می شنوند . کسانی که مرتب ما را به بهانه های مختلف به کلانتری و دادگاه می کشانند ولی نه قانون ، نه دادگاه و نه هیچ مقام اجرایی کاری به آنها ندارد و با داشتن اختلال عصبی ، مصونیت قضایی دارند. 

   + mohammad - ٦:۳۳ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩٤
comment نظرات ()

رقابت رسانه ها

به نام خدا

     در جامعه و روزگاری که رسانه ها زود به زود از نظر نوع ، سرعت ، میزان حجم فایل و مطلب قابل ارائه گسترش می یابند و روز به روز بر زرق و برقشان افزوده می شود انتخاب رسانه کار مشکلی است که باید بر اساس هدف ، نوع پیام و چند فاکتور دیگر ، رسانه را انتخاب کرد.

   در این میان نوشتن در وبلاگ چندان به روز نیست چون از یک طرف ابزار آن همیشه در دسترس نیست ( بر خلاف ابزار گروه های مجازی که همیشه همراه است) و از طرف دیگر  نوشتن در وبلاگ آب در هاون کوبیدن است . آن که باید مطلب را بخواند نمی خواند و پیام به گیرنده اصلی نمی رسد . چه بسیار که در مورد مشکلات زیادی در محل کار نوشتم ولی دریغ از یک تاثیر کوچک. به سان  واکنش مردم به شنیدن خبر مرگ یک نفر که اگر معمولی باشد می گویند: اِ

اگر ناراحت شوند می گویند: اِ اِ

اگر خیلی ناراحت شوند می گویند: اِ اِ اٍ

 

 

   + mohammad - ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٤
comment نظرات ()