ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

معجزه روحانی

به نام خدا

با روی کار آمدن دولت آقای روحانی ، اکثر نمایندگان که تا آن زمان کر و کور و لال بودند شفا یافتند.

   + mohammad - ٧:٤٠ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۳٠ تیر ۱۳٩۳
comment نظرات ()

فوتبال

به نام خدا

      ورزش فوتبال که به اعتقاد برخی کارشناسان تبدیل به صنعت شده ، به علت اقبال زیاد در سیاست هم باید جایی برایش در نظر گرفت . گذشته از نتایج برد و باخت و مشکلات حذف برخی تیم ها از جام ، پوشش فراگیر آن حجابی می شود برای دیده نشدن برخی قضایا : یکی به غزه حمله می کند و  دیگری به شهرک سلیمان صباحی .

      در دیداری که با شورا داشتم حرکات و اقدامات نسنجیده اش را گوشزد کردم ولی انگار پیام به مقصد نرسیده است. بعد از پیشنهاد دفن فرای در کویر مرنجاب ، حالا به جای استفاده از  نوک قلم ، خودش وارد گود شده است . جای بسی تاسف است که رئیس شورای اسلامی شهر ، جایگاه خودش را نمی داند . اگر انتقال پرونده ها طبق قانون بوده و مصوبه شورا و تنفیذ مربوطه را داشته باید افراد دیگری منتقل می کردند  و اگر نداشته که کار خلاف قانون انجام شده است. اصلا مگر شورا به شهرداری خلاصه می شود ؟!! 

خشت اول چون نهد معمار کج        تا ثریا می رود دیوار کج

 

   + mohammad - ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٦ تیر ۱۳٩۳
comment نظرات ()

ما و سلفی ها (2)

به نام خدا

      در زمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، پس از اقدام یک سلفی در بیرون آوردن قلب یک سرباز سوری و هشدار به شیعیان ، مطلبی با عنوان "ما و سلفی ها (1)" در رابطه با ارتباط با گروه های فلسطینی نوشتم که به مذاق عده ای خوش نیامد و در نهایت به انصراف اینجانب از کاندیداتوری شورای اسلامی شهر انجامید. پس از گذشت یک سال و تهاجم تکفیری ها به عراق و بسیج جهانیان در برابر جانیان ، خبر نحوه تشییع جنازه دو جوان فلسطینی مرا بر  آن داشت که مجددا قلمفرسایی کنم:

    در شرایط امروزی که دشمنی بین محور مقاومت و محور غربی وجود دارد گروه های تروریستی از موقعیت  استفاده کرده و در مقابل هر جبهه از کمک های جبهه دیگر برخوردار می گردند برای نمونه مجروحان داعش در کارزار سوریه در بیمارستان های اسرائیل درمان می شوند ولی جای یک سوال باقیست: آیا به صرف دشمنی با اسرائیل می توانیم به تروریست های داعش کمک کنیم یا از آنها حمایت کنیم؟ آیا آموزه های دینی ما چنین اجازه ای به ما می دهند که چون اسرائیل این کار را می کند ما هم چنین کنیم؟ پس فرق ما با آنها چیست؟ مگر در جنگ صفین پس از تصرف مجدد رودخانه توسط لشکریان حضرت علی (ع) ، امیرالمومنین اجازه بستن آب به روی لشکریان معاویه به تلافی اقدام آنان به لشکریان خود داد؟ مگر اخلاق نسبی است که برخورد با تروریست های وحشی منوط به طرف مقابل آنها باشد بدین معنی که اگر طرف مقابلشان اسرائیل یا آمریکا باشد پس باید حمایت کرد و اگر عراق و سوریه باشد باید محکوم کرد؟  کشتن غیرنظامیان ،  تجاوز به نوامیس مردم ، غارت اموال مردم ، نسل کشی و سایر جنایات ضد بشری در همه حال و از سوی هر کس باشد محکوم است .

   + mohammad - ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩۳
comment نظرات ()

دوست و دشمن

به نام خدا

دشمن دشمن ما لزوماً دوست ما نیست .می تواند دشمن ما هم باشد .در میان چندین دشمن می توان دشمنان را رتبه بندی کرد و " الدّ الخصام" را در رتبه اول قرار داد.

  

   + mohammad - ۸:۳٠ ‎ق.ظ ; شنبه ٧ تیر ۱۳٩۳
comment نظرات ()