ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

اذعان

به نام خدا

       وقتی به ندانسته هایم می نگرم می بینم آن قدر زیاد است که بهتر است بگویم هیچ نمی دانم  و وقتی به عظمت جهان هستی می نگرم  خود را در حد یک اتم  می یابم.

 

   + mohammad - ۸:٢٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٤ آذر ۱۳٩٢
comment نظرات ()

آمبولانس

به نام خدا

       از این هفته در مرکز فوریت های پزشکی شهرستان مشغول شده ام. در این شهرستان 4 پایگاه فوریت های پزشکی وجود دارد که مشکلات خاص خود را دارد. از آمبولانس ها و نیازهای تعمیراتی گرفته تا محل نامناسب استقرار پایگاه .

    شهر آران و بیدگل با حدود 60000 نفر جمعیت یک پایگاه با یک کد دارد و شهر نوش آباد با 12000 نفر جمعیت نیز یک پایگاه دارد و این ظلمی است که در حق مردم آران و بیدگل و به ویژه قسمت های غربی شهر شده است چون موارد نیازمند آمبولانس در قسمت های غربی شهر را پایگاه نوش اباد پوشش می دهد که موجب اتلاف وقت و به خطر افتادن جان مردم می شود.

درصد ماموریت های پایگاه نوش ‌اباد در 6 ماهه نخست 92 :

- شهر آران و بیدگل :  64%

- شهر نوش آباد:       36%

برای رفع این مشکل باید محل استقرار پایگاه نوش آباد را به بیمارستان سیدالشهدا انتقال داد و پیشنهادش نیز ارائه شده ولی تاکنون موفق نبوده است.

   + mohammad - ٧:٤۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٠ آذر ۱۳٩٢
comment نظرات ()

تودیع

به نام خدا

          امروز برایم روز خیلی خوبی بود و پس از خبر توافق گروه 1+5 ، موفقیت های ورزشی والیبال و فوتبال ساحلی ، خبر معرفی جایگزینم در شبکه بسیار خوشحال کننده بود. از تمامی کسانی که در این مدت کمک کردند تشکر می کنم و همچنین از کسانی که در مراسم با هدایای خود مرا شرمنده کردند ( بخصوص واحد مبارزه با بیماری ها ) تشکر ویژه می نمایم.

             

   + mohammad - ۸:٢٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳ آذر ۱۳٩٢
comment نظرات ()