ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

زندگی جدید

به نام خدا

تا اطلاع بعدی ، این وبلاگ به روز نمی شود.

 

   + mohammad - ٤:٥٢ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٠ خرداد ۱۳٩٢
comment نظرات ()

ثبت نام و انصراف

به نام خدا

            با نزدیک شدن زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، جلساتی با برخی دوستان تشکیل گردید و برای ترغیب افراد واجد شرایط برای شرکت در انتخابات اقداماتی انجام شد و در ابتدا خودم قصد ثبت نام نداشتم ولی علیرغم مخالفت شدید خانواده با توجه به اصرار برخی دوستان و انجام به سفارش پدرم که فرموده بود : کاشته ی پشیمون بهتر از نکاشته ی پشیمون است " در انتخابات ثبت نام کردم تا بعد ببینم چی پیش میاید.

           اسامی کاندیدها که اعلام گردید در بین آنان افراد واجد صلاحیت نیز وجود داشتند که این امر برای من خوشحال کننده بود و فرصتی برای انصراف. روند انتخابات هم به سویی می رود که سلامت انتخابات را زیر سوال می برد مثل ورود افرادی به نام معتمد ، انتخاب از محلات مختلف و بر اساس آن ( به جای شایسته سالاری)، انصراف اجباری برخی نامزدها (در بیدگل تاکنون نبوده است ) و .... که موجب دلسردی برخی نامزدها گردیده است. تجربه هم ثابت کرده که ورود به شورا همراه است با تهمت و توهین و ..... که زیاد خوشایند من نیست.  از طرف دیگر شورا تنها محل خدمت به جامعه و  مردم نیست . هر کس بخواهد خدمت کند در هر موقعیتی باشد می تواند برای جامعه مفید باشد ولی عضو شورا بودن ضمن برخورداری از موقعیت خوب برای خدمت ، موقعیتی خطرناک و مسئولیت آور نیز می باشد و کسی باید قبول مسئولیت کند که علاوه بر توانایی ها ، فرصت کافی برای پیگیری امور نیز داشته باشد و صرفاَ حضور در جلسات شورا ، رافع مسئولیت نیست . با توجه به موارد فوق از نامزدی انتخابات انصراف دادم .

       برای تمامی کسانی که امین مردم شناخته شوند و به شورای اسلامی شهر راه یابند ضمن عرض تسلیت ،آرزوی موفقیت در خدمت رسانی به مردم دارم . همگی را به خدای بزرگ می سپارم

   + mohammad - ۱٢:۱٢ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٠ خرداد ۱۳٩٢
comment نظرات ()

سخنی با محمد مهدی

به نام خدا

            مطلبی نگاشته شد و خوانندگانی (اکثراً دوست ) با نظرات خود مرا مورد نوازش قرار دادند از جمله محمد مهدی که امروز نیز حضوری او را ملاقات کردم ولی چون عجله داشت فرصت نشد برایش صحبت کنم لذا اینجا می آورم امیدوارم که بخواند:

         محمد مهدی جان! جنگ کلاسیک تمام شده و دیگر به راحتی معلوم نیست کسی که در جلوی شماست و شما دست روی ماشه ، از داخل مگسک می بینی دوست است یا دشمن. خواهش می کنم قبل از کُشتن اول بشمار و بعد شلیک کن!

       عزیز برادر ! هر کس با چفیه یا در کنار رهبر عکس گرفت دوست نیست . ممکن است گرگی باشد در لباس میش (گوسفند) چه بسا افرادی که برای رد گم کنی این کارها را می کنند تا کسی به آنها مشکوک نشود و سر از کار خلافشان در نیاورد که در جاهای مختلف چنین کسانی داریم . بسیجیان جبهه ندیده ای که پایگاه بسیج را مأمن خود کرده اند و با استفاده از آن خلاف های خود را پوشش می دهند و مرا که به خاطر ارباب رجوع در مراسم مختلف اداره مثل زیارت عاشورا ، حدیث کسا ، عزاداری ایام فاطمیه و محرم شرکت نمی کنم در هاله ای از ابهام خطاب می کنند .

       ای سردار ! کجایی وقتی کسی که در زمان جنگ پایش را از اهواز بالاتر نگذاشته  حالا برای سرپوش گذاشتن بر کار خلاف قانون خود ، خود را از فرماندهان دفاع مقدس معرفی می کند و در مکان هایی رفت و آمد می کند که هر کس نشناسد فکر می کند او حامی پروپا قرص ولایت فقیه است . کاش در دانشگاه چند واحد دشمن شناسی هم پاس می کردی تا گرای داده شده را درست استنباط می کردی که امروز بزرگترین مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است."همه مسئولان در سه قوه باید نهضتی را شروع کنند برای خدمت رسانی به مردم،بزرگترین مبارزه با امریکا خدمت به مردم است،هرکه می خواهد با امریکا مبارزه اساسی کند به این مردم باید خدمت کند.(بیانات مقام معظم رهبری در خطبه نماز جمعه79/9/25،بیانات مقام معظم رهبری در مورخه 82/1/1 و82/3/14) "  این کاش همچون فاو اینجا هم دوربین مادون قرمز برای دید در شب داشتی تا در این روزهای ظلمانی دوست و دشمن را تشخیص دهی تا افرادی را که با نام حامیان ولایت، علیرغم توصیه امام حاضر به حفظ وحدت بر طبل اختلاف می کوبند را ببینی.

    محمد مهدی عزیز! یک دسته از بیماری ها بیماری های اتوایمیون یا واکنش دفاعی بر علیه خود است و آن وقتی است که ویروسی وارد بدن می شود و برای در امان ماندن از سیستم ایمنی بدن ، در داخل سلول بدن وارد می شود حال اگر سیستم ایمنی بر علیه سلول وارد عمل شود دچار بیماری می گردد واگر هیچ عملی نکند باز دچار بیماری می گردد چون در داخل سلول تکثیر می شود و به یکباره تعداد زیادی ویروس وارد خون می شوند وبه سلول های دیگر حمله می کنند. بدتر از آن وقتی است که ویروس وارد هسته سلول شود و در ژنوم هسته جای خود را باز کند که در این صورت سلول بدن با هزینه بدن ، ویروس می سازد یا نظم سلول در تولید به هم می خورد ، تولید آن از کنترل خارج می شود و یک غده ی سرطانی تولید می شود . درست مانند این است که فرد فوق الذکر ، جای خودش را در جایی مثل ستاد برگزاری نماز جمعه  ، سپاه یا اطلاعات بازکند . آن وقت است که من و امثال من (مرتضی یا علی عباس یا ....) به عنوان  دشمن ، منافق ، ضد ولایت فقیه یا به قول شما ساده لوح خوانده می شوند و  او می شود دوست .

     بس است دیگر . بیش از این سرت را درد نمی آورم . خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند. خوشا به حال آنانکه نمی دانند یا نمی فهمند و وای به حال کسانی که می دانند و خود را به نفهمی می زنند.

سوم خرداد هم گذشت :ممّد نیستی  ببینی

       

   + mohammad - ۱۱:۱۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٦ خرداد ۱۳٩٢
comment نظرات ()