ناظمی چنین نوشت:

استفاده از مطالب وبلاگ ( بدون دخل و تصرف) با ذکر منبع آزاد است

 

Vaghti be donya miyaeem baramon azan mighan. vaghti az donya mirim baramon namaz mikhonan. bebin zaman che ghadr kotahe faghat az azan ta namaz.


این یادداشت توسط سرویس SMSblog ارسال شده است.

   + mohammad - ٧:۱٤ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٥ شهریور ۱۳۸٥
comment نظرات ()

دوچرخه

باسمه تعالی

مزایای دوچرخه

1- حفظ سلامت بدن با سوزاندن انرژی اضافی ،جلوگیری از چاقی و مشکلات آن (فشار خون بالا، دیابت ، چربی خون بالا، بیماری قلبی ،سکته مغزی و ....)

2- نداشتن آلودگی صوتی

3- عدم مصرف بنزین

4- عدم ایجاد آلاینده های هوا

5- تلفات جانی و مالی کمتر و در حد صفر

6- نداشتن مشکل ترافیک

7- ........

اینها قسمتی از مزایای دوچرخه بود که به ذهن من میرسید لذا برای نهادینه کردن فرهنگ دوچرخه سواری به جای وسایل نقلیه موتوری، بر آن شدم که از خود شروع کنم و با خرید یک دوچرخه ، صبح ها ورزش می کنم و کارهای روزانه داخل شهری را با دوچرخه انجام می دهم.

   + mohammad - ٧:٢٠ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢۳ شهریور ۱۳۸٥
comment نظرات ()

خدا کند که بیایی

نمی دونم وقتی پرونده مرا مرور می کنی چه حالی می شوی؟

یادش به خیر! ایام  فاطمیه سال ۷۳ یا ۷۴ بود که به اتفاق بچه های خوابگاه به مسجد امام خمینی رفتیم و حاج منصور ارضی مصیب می خواند و شعری خواند که مطلعش این بود:

یابن طه ! یابن یاسین ! یابن نور !   کی شود از کعبه بنمایی ظهور

   + mohammad - ٩:۳٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٦ شهریور ۱۳۸٥
comment نظرات ()

 

باسمه تعالی

امروز جمعه 10 شهریور 85 و من در ستاد هدایت درمان (115) شیفت هستم.

روزی که از مکه برگشتم روز تولد حضرت علی (ع) و روز پدر بود. (امسال من و دیگر همسفران دو روز پدر داشتیم چون تقویم عربستان یک روز جلوتر از ایران است و روز قبلش هم در عربستان روز 13 رجب بود هفته زن رفتیم و روز پدر برگشتیم) .روز بعد به محل کار رفتم و به عنوان اضافه کار در 115 نیز مشغول شدم.

اوضاع محل کار زیاد بر وفق مراد نبود.طلبکارهای شبکه برای وصول پولشان می آمدند و دست خالی برمی گشتند.

 اواخر ماه بود و باید لیست اضافه کار پرسنل آماده می شد.طبق روال قبل ، همه منتظر اضافه کارهای آنچنانی در قبال کار انجام نشده بودند.(به عنوان حُسن انجام کار) . اضافه کار پرستاران و نیروهای محیطی با وسواس و دقت بررسی می شد حتی بعضی شیفتهایشان به بهانه های واهی off می شد (پس از انجام کار )ولی وقتی به نیروهای ستادی می رسید آب توش می بستند. هر کدام 80 تا 120 ساعت اضافه کار!!! (حدود 200000 تومان در ماه ) وقتی چنین دیدم پیشنهاد دادم پرداخت اضافه کار به صورت قانونمند و یکنواخت آنهم در قبال کار انجام شده پرداخت شود و همه به یک چشم دیده شوند. اگر قرار است حسن انجام کار داده شود به همه داده شود نه یک عده خاص!!!!

پس از برگزاری جلسه شورای اداری و تدوین میزان اضافه کاری بابت حق مسئولیت و چندپیشگی ، لیست را گرفتم و اضافه کارها را اصلاح کردم و لیست آنرا نزد مدیر شبکه بردم و گفتم : این لیست پیشنهادی ! اگر عواقب آنرا می پذیرید اِعمال کنید و گرنه هر جور صلاح میدانید عمل کنید. سپس برای مطالعه و آمادگی برای امتحان به مرخصی یکماهه رفتم. قصد داشتم تا اسفند مرخصی بدون حقوق بگیرم .

چند روز قبل رئیس دانشگاه مرا احضار کرد و ..... قرار است از فردا به سرکار بروم و به شایعات مبنی بر قهر ، خاتمه دهم.

مانده و سرگشته شده ام. وقتی شبکه بودجه لازم جهت پرداخت هزینه هایش را ندارد اضافه کار بابت کار انجام نشده معنا ندارد!!! کسانی که تا دیروز چاکرم مخلصم ...........

همه دعواها و بحثها بر سر مال دنیاست .

   + mohammad - ۸:٢۸ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٠ شهریور ۱۳۸٥
comment نظرات ()

 

Ruz e vasl e doostdaran yad bad


این یادداشت توسط سرویس SMSblog ارسال شده است.

   + mohammad - ۱٠:۳٢ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٩ شهریور ۱۳۸٥
comment نظرات ()